Použitý tovar
Kabelka
V top stave kupena v butiku za 22e
Aktualizovaný pred 2 týždňami
6 zobrazení od 3. okt 202512 €
.Nefotim,nefotim,nefotim,vecicky na postave NEFOTIM!.Kazda vec sedi na kazdej postave inač.Vecicky predavam z dovodu ze su mi velke,alebo male,takze na postave mi nesedia.Na postu chodim raz tyzdenne a to zvycajne v stredu.Dakujem maminkam za pochopenie
Zobraz celé podmienky








