Ulož - uložené 5×

Náušnice napichovačky pre Sestričku

Náušnice napichovačky, s textom a obrázkom pre svoju Sestričku. Vhodné ako darček. Priemer náušnice 14 mm. Cena za kartičku s jednými náušnicami 3€ + 1,85€ poštovné a balné doporučene. Pri kúpe 2 a viac párov cena za 1 pár 2,50€ + poštovné a balné doporučene 1,85€. Na dobierku neposielam.
Aktualizovaný pred 3 dňami
36 zobrazení od 6. apr 2021
3 €
zuzana49    Spišská Belá (okres Kežmarok)
Veci, ktoré ponúkam sú väčšinou nosené po mne, mojich deťoch alebo po manželovi. V dobrom stave. Veci nevymieňam, len predávam. Ponúkam za symbolické ceny, potrebujem spraviť miesto v skrini.

Nakoľko šlo poštovné od nového roka opäť hore a ceny poštovného sú nehorázne vysoké, tovar pošlem obyčajne listovou zásielkou, aby to bolo aj pre Vás výhodné. Za straty samozrejme neručím. Ak sa obávate straty balíčka, pošlem aj doporučene za príplatok podľa taríf slovenskej pošty, výber je na Vás. Balíčky posielam až po pripísaní peniažkov na účet, ktorý pošlem dodatočne.
V prípade kúpy viacerých tovarov je poštovné samozrejme jednotné.
Poštovné stanovujem podľa taríf SP.

Prosím poriadne si poprezerajte danú vec, pozorne čítajte. Neváhajte žiadať ďalšie info, alebo fotografie, ak vám nie je niečo jasné, aby sme sa vyhli zbytočným nedorozumeniam!
Tovar, ktorý si u mňa vyberiete som vždy ochotná poriadne premerať a nafotiť.
Snažím sa informovať, keď zašlem balíček, no nie vždy to stíham, hlavne ak posielam viac balíčkov. Preto prosím dajte mi včas vedieť či prišiel alebo neprišiel, aby sme sa vyhli zbytočným problémom.
Zobraz celé podmienky
Náušnice napichovačky pre sestričku,
Náušnice napichovačky pre sestričku,
Náušnice napichovačky pre sestričku,
Náušnice napichovačky pre sestričku,
Náušnice napichovačky pre sestričku,