Ulož - uložené 3×

Čierno-zeleno-zlatý náhrdelník na retiazke

Potrebujete oživiť jednoduchý elegantný outfit niečím naozaj unikátnym? Náhrdelník som vytvorila presne pre tieto situácie. Stačí jednoduchá biela blúzka, slim čierne nohavice, či úzka sukňa po kolená a lodičky na vysokom opätku. Náhrdelník dodá outfitu nenápadný, no decentný chic!

Handmade náhrdelník je vytvorený šitím technikou peyot. Na výrobu je použitý kvalitný materiál: japonské korálky Toho a Miyuki rôznych veľkostí, pevná niť C-lon a bižutérne komponenty zlatej farby.

Výroba náhrdelníka trvala niekoľko hodín, jednotlivé korálky sú zošité pevne s prihliadnutím na estetický vzhľad a tvar. Prirodzeným výsledkom pri zmenšovaní jednotlivých otočení špirálového tvaru náhrdelníka vznikli na jeho opačnej strane prechody, ktoré však pri správnom nosení, nie je vidieť.

Náhrdelník drží pevný tvar vďaka tvarovaciemu drôtu, ktorým je vystužený. Jeho dĺžka je do výstrihu s možnosťou predĺženia o cca 5cm pomocou predlžovacej retiazky.

Veľkosť: Šitá časť náhrdelníka: cca 20cm
Retiazka: cca 29cm
Predlžovacia retiazka: 5cm
Aktualizovaný pred 1 týždňom
66 zobrazení od 9. máj 2019
29 €
Oznam od predajcu: SK45 0900 0000 0051 7270 4031
popoluskaxy    okres Stropkov
Neobchodujem s: mirka_t

Ďakujem za návštevu v mojom bazári. Predávam veci minimálne použité, resp. nové, ktoré dcéra a syn nestihli vynosiť. V prípade záujmu posielam veci po obdržaní peňazí na účte. Poštovné je podľa taríf slovenskej pošty (berte do úvahy aj váhu balíka). Moje číslo účtu: SK45 0900 0000 0051 7270 4031
V prípade otázok ma kontaktujte, rada odpoviem, prípadne premeriam. Vaše hodnotenie ma poteší :-) Pekný deň, Jana
Zobraz celé podmienky
Čierno-zeleno-zlatý náhrdelník na retiazke,
Čierno-zeleno-zlatý náhrdelník na retiazke,
Čierno-zeleno-zlatý náhrdelník na retiazke,