Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 6×

Letné vzorované nohavice

Nohavice sú len vyskúšané, opraté a ožehlené. Sú absolútne bez poškodení, farby krásne žiarivé. Látka je jemne elastická, ale nie príliš, džínsový vzhľad aj strih.
Dĺžka 100 cm, pás 45 cm x 2, boky 51 cm x 2, šírka nohavice 28 cm x 2.
Aktualizovaný včera
176 zobrazení od 11. jún 2018
19,50 €16,50 €
evitahl    Čekovce (okres Krupina)
Milí kupujúci,
ďakujem, že venujete čas môjmu bazáriku. Verím, že Vás v ňom niečo zaujme. Veci sú z našej rodiny, jednoducho už u nás splnili svoj účel, tak im chceme dať ďalšiu šancu, aby poslúžili iným.
Sme nefajčiarska domácnosť.
O výmenu tovaru nemám záujem.
Ak máte o tovar záujem a nedá sa Vám kúpiť ihneď, nie je problém rezervovať si ho. Stačí napísať a dohodneme si termín dokedy. :)
Ceny sú uvedené ako konečné a bez poštovného. Poštovné pripočítavam k cene v zmysle cenníka slovenskej pošty. Ak neuprednostňujete prvú triedu, pošlem Vám tovar druhou triedou. Bez doporučenia posielam na vlastnú žiadosť a riziko. Veci posielam po pripísaní peňazí na účet. Doporučené zásielky a balíky podávam elektronicky, vyjde Vás to o niečo lacnejšie.
Na poštu chodím 2x do týždňa.
Stav vecí sa snažím detailne opísať - farbu, veľkosť, vady. Ak náhodou zabudnem napísať, kde sa nachádza nejaký fliačik alebo iná chyba, nie je to zámerné, prepáčte mi to.
Ak budete mať k tovaru nejaké ďalšie otázky, rada Vám ich zodpoviem.
Nájdite si prosím čas na hodnotenie, či už pozitívne alebo negatívne, spoločne nám to pomáha zlepšovať sa. Ja sa vždy snažím o to pozitívne. :)
Ďakujem, že nakupujete na MK. Spoločne tak šetríme zdroje, peniaze, čas a hlavne našu krásnu Zem. :)
Eva
Zobraz celé podmienky
Letné vzorované nohavice, bonprix,42
Letné vzorované nohavice, bonprix,42
Letné vzorované nohavice, bonprix,42
Letné vzorované nohavice, bonprix,42
Letné vzorované nohavice, bonprix,42