Nový tovar

Jarné, jesenné čižmy

Rada Cením tieto takmer nové nepoškodené čižmy. Boli kupované za polovičnú cenu 15euro.Velkost je 38, Vnútorna dĺžka je 25,6cm takže sadnú aj na veľkosť 39.Farba Krémovou béžová. Materiál taky semiš. Sú Kradne nepoškodené. Prosím v, mením za tu istú veľkosť aj vnutornu dĺžku Vtej cene a určite za Nepoškodené. Letná obuv Sandalky a Šľapky. Bez opetku a ak by niečo farebné. Čiernu farbu určite nie. Ďakujem za pochopenie. Len Seriózne. Špekulanti nepísal. 💯❤️👍 Cena aj za výmenu 15euro aj s poštou. Dohoda mozna
Aktualizovaný pred 1 týždňom
2 zobrazenia od 14. jún 2026
15 €
avatar
zanet1977    Zvolen
NA DOBIERKU NEPOSIELAAM!!!!!!-Všetky Vás tu vítam,dakujem za záujem :-) ! ,,žienky na všetky výmeny Vám nestíham odpovedať !Vymeniam v prípade ak sa mi niečo zapáči..
-Vcičky predavam po sebe nakolko deti nemám. -Vecičky z mojej ponuky su málo nosené, aj nosenejšie ale potešia poslužia...
-Tovar neberiem späť !!! ------Uprednostňujem seriózne jednanie:-)-------
-Poštovné je podla taríf slov.pošty !-posielam aj na dobierku-po mojom zvážení, väčšinou posielam obyčajne na Vašu zodpovednosť-pri strate ! ---Treba si povedať o aké poštovné máte záujem !
-Pri väčšom balíku si účtujem balnè 0,20 c. (treba balík zabalit,aj lepiace pásky su potrebné)...
-Nemám učet korunky Poštovou poukážkou
-Som ochotná rezervovať tovar,podla toho ako sa dohodneme.Po neohlásení sa-Potom záujemcu mažem !!!
-Na platbu čakám, informujem sa ,ako to s platbou vyzerá,pokial sa neozvete, mažem záujemcu :-) posúvam dalej !!!
-Tovar fotím, veľa fotkami, ktoré si môžete priblížiť a tovar si v klude poobzeráte ,- na tom mi záleží najviac-aby ste si to mohli z každej strany poobzerať-nech viete ,čo kupujete:-) -Všetko je pomerané, tak Vás poprosím, dôkladne si zmerajte,aby sme predišli nedorozumeniu! Ak budete sa ešte potrebovať v niečom informovať,nech sa páči :-) - Tovar spet neberiem,eurá nevraciam..
-Dakujem za každé hodnotenie, a veľmi ochotne napíšem aj ja Vám :-):-)
------------------Teším sa na spoluprácu-Dakujem !!!!!! ---------------------------Dohod možná na cene... Hodnotko poteší... OZNAM!!! Naájde sa niekto kto by bol,bola ochotný Vymenit oblečenie za Dámsky horský bycikel do 50eur? ak sa niekto nájde kontakt na email: zaneta.heleicova@post.sk . Velmi ma poteší bycikel...Dakujem... Vymením len jed sa mi niečo zapáči a Určite za Malo nosrny nepoškodený tovar. Príjemné nakupovanie
Zobraz celé podmienky
Jarné, jesenné čižmy, 38
Jarné, jesenné čižmy, 38