Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Nový tovar

Šaty strieborné

Šaty nepoužité kúpené na fotenie do ateliéru.
Aktualizovaný pred 4 dňami
5 zobrazení od 5. okt 2020
4 €3 €
dakota14    Bánovce nad Bebravou
Prosím píšte adresy s diakritikou!!! ak to cez telefón tablet neviete tak napíšte na ktorom písmenku máte aspoň znamienko mäkkčeň a podobne ďakujem za pochopenie. Do poznámky o prevode píšte svoje skutočné meno a priezvisko nie prezívku z MK!!! Balíčky posielam obyčajne ak chcete vyššie poštovné treba napísať ak chcete doporučene alebo 1. triedou!

Dobrý deň!
Som veľmi rada, že ste zavítali aj do môjho albumčeka. Všetky veci majú popis. Ak Vám niečo v tomto popise chýba odpoviem v čo najkratšom možnom čase.

Poslané veci späť neberiem!

V poslednej dobe sa mi stáva, že mamičky kúpia veci a napíšu mi, že nesadla veľkosť. Ja s tým bohužiaľ nič nespravím keď nakupujú len podľa fotky. Pri každom inzeráte mám dopodrobna vec odmeranú tak neviem ako nakupujú keď vec dieťatku nesedí podľa čísla sa to nedá nie vždy sedia veľkosti len podľa čísla na to sú tam tie rozmery a treba sa pýtať!!!!!!!!!

Niektoré veci sú nosené niektoré čisto nové je to tam uvedené, že je to nové a keď to tam nie je tak je to samozrejme už nosené. Poštovné je v rámci cenníka Slovenskej pošty+balné vecičky posielam v plastových obálkach, ktoré si kupujem, ale sú pevnejšie a nie je v nich vidieť čo tam je pre prípad zvedavých poštárok a nedajú sa otvoriť a znova zavrieť takže poškodenie zásielky je minimálne.
Posielam veci až keď mi prídu peniažky na účet. Veci podržím tri dni, ak sa neozvete posielam ďalej. Za poškodenie cestou ja neručím treba si vypýtať drahšie poštovné. S pozdravom Lenka
Zobraz celé podmienky
Šaty strieborné, pepco,86
Šaty strieborné, pepco,86