Šaty S-M
Krásne šatočky, ľahké vzdušné, príjemný materiál. Na leciach majú dve bodky- asi od vešiaka sa mi zo spravilo. Inak bez poškodení.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
38 zobrazení od 19. jan 202310 €8 €
Ďakujem,že Ste nakukli do môjho bazárika.Veci posielam po pripísaní peňazí na účet,v najbližšom možnom termíne.K tovaru si treba pripočítať poštovné,po vzájomnej dohode...Budem rada,ak si niečo vyberiete. Prajem Vám príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky















