Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj
PODMIENKY PREDAJA

Milé mamičky a oteckovia!!! Ďakujem za záujem o naše kočíky a autosedačky!!!

Ak ste si niečo vybrali z mojej ponuky, tak Vám vopred ďakujem. Dúfam, že budete s tovarom spokojní.

V kompletnej ponuke našej firmy nájdete všetky TOP ZNAČKY kočíkov. Kočíky, u ktorých sme našli väčší výskyt reklamácií, NEPREDÁVAME!
VŠETKÝCH NAKUPUJÚCICH ZÁROVEŇ PROSÍM pri každej Vašej objednávke ZADÁVAJTE aj TELEFÓNNY KONTAKT - v opačnom prípade nebude môcť Váš balíček kurier doručiť včas, a tým sa zbytočne dodacia doba predĺži !!!!!
BEZ TEL.ČÍSLA BALÍČEK NEODOSIELAM !!!!!
KONTAKT

Aladdin
Jozef Vrábel
Nitrianska 97, 920 01 Hlohovec

E-mail
j.vrabel@centrum.sk

Fakturačné údaje
IČO: IČ: 43451268
DIČ: SK1045913176
Telefón: 0911/437 821 - predajňa
Telefón: 0948/280 530 - e-shop
IBAN: SK7511000000002619392780 (Tatra Banka)

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE

Prosím nezabúdajte do Vami zadanej objednávky zadať

meno priezvisko (pripadne názov firmy)
adresu pre dodanie
ulicu ,číslo domu , PSČ , obec (mesto)
fakturačnú adresu
detto ako v predošlej položke
IČO + DIČ DPH
telefonický kontakt je podmienkou pri doručení kuriérom, emailovú adresu
spôsob dodania (platba vopred alebo na dobierku), nezabudnite zadať variabilný symbol pri platbe za tovar na základe obdržanej proforma faktúry.

OBJEDNAVKU BEZ UVEDENYCH UDAJOV NEVIEME VYBAVIT

DOLEZITE INFO PRE OBJEDNAVANIE A DODAVKY TOVARU NA Modrýkoník

KOMUNIKÁCIA

- komunikovať s Vami prostredníctvom emailov bude p. Jozef alebo p. Eva

- pre komunikáciu požívajte výhradne jednu emailovú adresu a to tu z ktorej ste zadali Vašu objednávku, naša kontaktná emailová adresa pre MMB je j.vrabel@centrum.sk

- pre telefonicky kontakt môžete využiť v pracovných dňoch od 9,00 do 18, 00 hod. nasledovne tel. číslo 0948/280530 , upozornenie- uvedená linka nie je non-stop linka, v prípade, že sa nedovoláte na prvý krát prosím skúste nás kontaktovať opäť. Ďakujem, že dodržiavate nami uvedený čas pre telefonický komunikáciu s Vami.

OBJEDNANIE A DODANIE TOVARU

- na základe Vašej objednávky prijatej na modrom koníkovi Vás budeme kontaktovať buď mail alebo telefonický o stave Vašej objednávky
- v prípade, že ste sa rozhodli platiť vopred tak Vám bude vystavená proforma faktúra s potrebnými údajmi k platbe
- tovar Vám odošleme na dobierku (po Vašom potvrdení objednávky) alebo po prijatí a spracovaní platby prijatej na základe Vám odoslanej proforma faktúry
- dodacie lehoty sú v súlade s ustanovením § 13 ods. 1) zákona č. 108/2000 v znení neskorších zmien a doplnkov (zákon č. 118/2006 Zb. z.), tovar bežne expedujeme v priebehu 3 až 14 pracovných dni s tým, že objednávateľ súhlasí s predĺžením dodacej lehoty v prípade, ak si to výroba objednaného tovaru alebo iné okolnosti vyžiadajú. Tato časť môže byt špecifikovaná v poznámke objednávky kde si odberateľ môže vyhradiť maximálnu dodaciu lehotu alebo požiadavku na rýchle odoslanie tovaru
- v prípade, že dodacia lehota prekročí 14 pracovných dní, zákazníka budeme kontaktovať (telefonicky alebo e-mailom) a zákazník má možnosť objednávku upraviť alebo zrušiť. Ak boli uhradené peniaze budú mu obratom vrátené
- tovar zasielame kuriérom DHL na dobierku alebo po prijatí platby vopred na náš účet., zásielky nadrozmerného tovaru (tovar nad 30 kg) zasielame prostredníctvom zmluvnej dopravy firmy DHL
- ceny prepravného zverejnené na modrom koníkovi sú platne pre dodanie tovaru
- cena preravného je 3,99€ - pri objednávkach nad 40€ je prepravné zdarma .
- tovar sa dá prevziať aj osobne u nás na našej predajni Aladdin - Nitrianska 97 Hlohovec 920 01

V prípade, že Vašu objednávku nie je možne vybaviť - čiže ak je tovar u dodávateľov vypredaný, budete o tom okamžite informovaný - bude Vám ponúknuté alternatívne riešenie, resp. vrátená časť sumy za nedodaný tovar. Pokiaľ je tovar skladom, bude Vám odoslaný v priebehu dvoch pracovných dní.

STORNOVANIE OBJEDNAVKY

Objednávku je možné stornovať bez poplatku do 2 (dvoch) hodín od momentu zaslania objednávky. Objednávku je možné stornovať e-mailom: admin@aladdin-kociky.sk Stornovanie objednávky po tomto termíne, je možné iba po dohode s predávajúcim. Stornovaním objednávky po uplynutí vyššie uvedenej lehoty je zákazník povinný uhradiť predávajúcemu škodu vzniknutú takýmto konaním. Predávajúci uplatní právo na náhradu škody hlavne v prípade nákupu tovaru "na objednávku", tj. v prípade nákupu tovaru, ktorý bolo nutné na želanie zákazníka zaobstarať alebo v prípade, že v súvislosti so zaslaním tovaru došlo už k vynaloženiu preukázateľných nákladov. Pokiaľ zákazník za objednaný tovar zaplatil a objednávku v súlade s vyššie uvedeným riadne stornoval, bude mu zaplatená kúpna cena vrátená bezhotovostným prevodom na jeho účet alebo adresu v lehote do 5 (piatich) pracovných dní odo dňa kedy zákazník vzal svoju objednávku späť. Predávajúci si vyhradzuje právo nesplniť objednávku alebo jej časť v prípade, že tovar nemá na sklade, ak sa objednaný tovar už nevyrába alebo nedodáva alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena tovaru. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude okamžite kontaktovať zákazníka za účelom dohody o ďalšom postupe. V prípade, že zákazník už časť kúpnej ceny alebo celú kúpnu cenu zaplatil, bude zaplatená kúpna cena vrátená bezhotovostným prevodom na jeho účet alebo adresu v najkratšom možnom termíne. Predávajúci si vyhradzuje právo na zrušenie objednávky v prípade ak si zákazník zvolí osobný odber objednaného tovaru ako možnosť doručenia a objednaný tovar si neprevezme do 10 dní od vykonania objednávky.


VRÁTENIE TOVARU:
Ak sa rozhodnete pre odstúpenie bez udania dôvodu v 14 dňovej lehote , prosíme Vás o dodržanie týchto podmienok:
a) tovar musí byť nepoužitý (v pôvodnom stave), v stave vhodnom na ďalší predaj.
b) zásielku je potrebné odoslať na vlastné náklady do 14 dní od doručenia tovaru. Za dátum doručenia sa považuje deň prevzatia tovaru. Zásielku nezasielajte na dobierku.
c) odosielaný tovar vám doporučujeme aj poistiť na plnú sumu, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu či poškodenie.
Zákazník svoje právo odstúpiť od zmluvy uplatňuje písomne mailom j.vrabel@centrum.sk alebo nás bude kontaktovať telefonický 0911/437 021 .

REKLAMAČNÝ PORIADOK

Prípadné reklamácie vyriešime k Vašej spokojnosti individuálnou dohodou s Vami a v súladu s platným právnym poriadkom. Kupujúci je povinný tovar po jeho prevzatí prezrieť tak, aby zistil prípadné vady a poškodenia. Prípadné vady je kupujúci povinný ihneď nahlásiť našej firme. Za vady spôsobené prepravcom neručíme.
Na všetok tovar sa vzťahuje zákonná lehota 24 mesiacov, pokiaľ nie je uvedené inak. Záruka sa vzťahuje iba na výrobné vady.
Záruka sa nevzťahuje na:
a) vady zapríčinené bežným používaním
b) nesprávnym použitím výrobku
c) nesprávnym skladovaním

Postup pri reklamácii:
1) Informujte nás o reklamácii telefonicky, e-mailom
2) tovar zašlite ako doporučený balík (nie na dobierku) na našu adresu
3) do zásielky uveďte dôvod reklamácie, vašu adresu
4) doklad o nadobudnutí reklamovaného tovaru v našom obchode

Vašu reklamáciu vybavíme čo najrýchlejšie, najneskôr do 30 dní od jej vzniku, teda prevzatiu tovaru našou firmou. V prípade dlhších reklamácií ako napr. kočíky, Vás budeme čo najskôr informovať o stave reklamácie

Záručné podmienky

V zmysle novely Občianskeho zákonníka č. 150/2004, je na každý tovar poskytnutá záruka 2 roky. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru. Počas tohto času budú všetky reklamované chyby, nedostatky a závady odstránené bezplatne.
ZÁRUKA NA POUŽITÝ TOVAR
Na použitý tovar neplatí záruka, zopovednosť predávajúceho se vzťahuje len na
vady, ktoré tieto veci mali pri prevzatí kupujúcim. Ak vyjde takáta vada najavo
až dodatočne, je stanovená dvanásťmesačná lehota na vytknutie vady kupujúcim a
na uplatnenie práva zo zopovednosti za vady. Zodpovednosť predávajúceho sa
nevzťahuje na bežné opotrebenie a vady popísané buď u konkrétneho inzerátu, alebo v Obchodných podmienkach.

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
Predávajúci sa zaväzuje, že získané osobné údaje o Kupujúcich budú slúžiť výlučne pre potreby Predávajúceho a ten ich neposkytne tretím osobám bez súhlasu Kupujúceho.


DÔLEŽITÉ
PRI KREHKÝCH ZÁSIELKACH

Zásielky označené ako krehké (sklo a pod .) ,odporúčame prekontrolovať ihneď po prevzatí pred doručovateľom . V prípade že je zásielka poškodená uplatnite bezodkladne reklamáciu u doručovateľa, v opačnom prípade Vám reklamácia nemusí byť zo strany dodávateľa uznaná!

ČO MÁ ZASIELKA S REKLAMOVANÝM TOVAROM OBSAHOVAŤ


- reklamovaný tovar alebo reklamovanú súčasť tovaru , pokiaľ je to možné aj s pôvodným obalom
- daňový doklad (originál), kópiu si urobte pre vlastnú potrebu
- popis dôvodu reklamácie tovaru alebo jeho súčasti , najlepšie uviesť na zadnú časť daňového dokladu
- zásielku odosielajte len tak aby ste od doručovateľskej spoločnosti mali potvrdenie o jej odoslaní ktoré si dôkladne uschovajteAk by ste mali akékoľvek otázky ohľadom kočíkov, autosedačiek a výrobkov, ktoré ponúkame neváhajte nás kontaktovať či už mailom alebo telefonicky. Radi vám odpovieme a poradíme pri výbere.

Ak by ste mali záujem o značku, ktorú ešte na stránke nemáme vyobrazenú, prosím kontaktujte ma, napíšem Vám, či ju máme v ponuke, prípadne zašlem cenovú ponuku!

Väčšina tovaru je vystavená aj na našej predajni ALADDIN v Hlohovci .
Dostanete sa k nám :
- z diaľnice (Trnava , Piešťany, Sereď) – cez kruhový stále rovno po hlavnej ceste až na koniec mesta pri kruhový objazd pri pumpe shell- kde na kruhovom objazde prvým výjazdom odbočíte vpravo a po cca 50m zaparkujete priamo pred predajňou.
- v smere od Nitry - z kruhového objazdu pri pumpe SHELL výjdete 3 výjazdom - rovno - a po cca 50 m zaparkujete priamo pred predajňou

Otvorené mimo otváracích hodín po telefonickom dohovore.

Môžete nás tiež navštíviť na našej www.aladdin.sk

Verím, že aj vy sa pridáte k mojim spokojným zákazníkom.

AK STE BOLI SPOKOJNÍ S NÁKUPOM, POTEŠÍ MA HODNOTENIE!!!
PODMIENKY PREDAJA

Milé mamičky a oteckovia!!! Ďakujem za záujem o naše kočíky a autosedačky!!!

Ak ste si niečo vybrali z mojej ponuky, tak Vám vopred ďakujem. Dúfam, že budete s tovarom spokojní.

V kompletnej ponuke našej firmy nájdete všetky TOP ZNAČKY kočíkov. Kočíky, u ktorých sme našli väčší výskyt reklamácií, NEPREDÁVAME!
VŠETKÝCH NAKUPUJÚCICH ZÁROVEŇ PROSÍM pri každej Vašej objednávke ZADÁVAJTE aj TELEFÓNNY KONTAKT - v opačnom prípade nebude môcť Váš balíček kurier doručiť včas, a tým sa zbytočne dodacia doba predĺži !!!!!
BEZ TEL
Zobraziť hodnotenia:
Dakujem za pomoc
dakujeme
Som nadmieru spokojná rýchle doručenie aj super komunikácia Ešte raz Dakujem 😉
dobrý deň.. ďakujeme za nákup aj za pozitívne hodnotenie 🙂 pekný deň
Ďakujem za rýchle objednanie spokojnosť ako vždy
dobrý deň.. ďakujeme za nákup aj za pozitívne hodnotenie 🙂 pekný deň
Dobrá a rýchla komunikácia, dodržané všetky podmienky pri kúpe tovaru, expresne rýchle dodanie, vrelo odporúčam.
dobrý deň.. ďakujeme za nákup aj za pozitívne hodnotenie 🙂 pekný deň
Super, super, super...max spokojnosť a vrele odporúčam..
dobrý deň.. ďakujeme za nákup aj za pozitívne hodnotenie 🙂 pekný deň
Maximalne spokojma s tovarom 😊 vemi rychle jednanie 😊 jednoznacne odporucam
dobrý deň.. ďakujeme za nákup aj za pozitívne hodnotenie 🙂 pekný deň
dakujem za plastenku, vsetko v poriadku, som spokojna
dobrý deň.. ďakujeme za nákup aj za pozitívne hodnotenie 🙂 pekný deň
Super obchod 👌
dobrý deň.. ďakujeme za nákup aj za pozitívne hodnotenie 🙂 pekný deň