Levice    399     Profil používateľky
Levice    399     Profil používateľky
Tovar o ktorý máte záujem zasielam Slovenskou poštou na dobierku 1.triedou,kde je poštovné 3.00€.
Je možná aj platba vopred na účet.
Pri platbe vopred na účet poštovné 2.50eur.
Pri väčších zásielkách /rozmerovo/ je potrebné si zásielku vyzdvihnúť na Vašej pošte.Budem Vás o tom informovať a pošlem Vám číslo zásielky.

VÝŇATOK Z PODMIENOK PREDAJA ZO STRÁNKY www.lmoda.sk
Článok VII.

Reklamácie a záruka

1. Na tovar predávaný na portáli www.lmoda.sk sa vzťahuje zákonná záručná lehota 24 mesiacov. Záručná lehota začína plynúť odo dňa vystavenia faktúry na daný tovar kupujúcemu.

2. Záruka sa vzťahuje na výrobné chyby výrobcov, alebo na iné chyby, ktoré neboli spôsobené neodborným či nešetrným zaobchádzaním, použitím výrobku v rozpore s jeho účelom , opotrebovaním alebo mechanickým poškodením.

3. Reklamáciu si uplatňuje kupujúci písomne e-mailom , kde podrobne uvedie chyby a dôvod reklamácie.

4. Miestom uplatnenia reklamácie je poštová adresa : Dagmar Sopková Lmóda , Kpt.Nálepku 431/5 ,93532 Kalná nad Hronom .

5. Reklamovaný tovar je kupujúci povinný odoslať na adresu uvedenú v ods. 4 tohto článku, pričom dopravu na miesto uplatnenia reklamácie hradí kupujúci. K tovaru je nutné priložiť faktúru a popis chyby. Odporúčame reklamovaný tovar zasielať doporučene.

6. Predávajúci je povinný bezodkladne po uplatnení reklamácie zaslať kupujúcemu potvrdenie o prijatí reklamácie (emailom).

7. V prípade uznania reklamácie má kupujúci právo na výmenu tovaru za totožný bezchybný výrobok alebo na odstúpenie od zmluvy a vrátenie zaplatenej kúpnej ceny.

8. Predávajúci je povinný vybaviť reklamáciu najneskôr do 30 dní odo dňa jej uplatnenia kupujúcim , resp. prevzatí tovaru našou firmou. O vybavení reklamácie je predávajúci povinný zaslať kupujúcemu písomný doklad na e-mailovú adresu uvedenú kupujúcim.

9. V prípade zamietnutia reklamácie je predávajúci povinný vrátiť reklamovaný tovar s doloženou faktúrou na adresu kupujúceho.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát