
Bratislava - Petržalka • 0 • Profil používateľky
Ahojte mamičky ❀
Vítam Vás v mojom bazáriku. Ponúkam väčšinou veci nepoškodené, nositeľné, vo veľmi dobrom stave alebo nové. Na prípadné nedostatky upozorním a samozrejme tomu prispôsobujem cenu.
Ak Vám niečo nie je jasné, kľudne sa pýtajte, mám záujem, aby obchod prebehol k obojstrannej spokojnosti.
Ak sa Vám niečo zapáči a zdá sa Vám to drahé, skúste napísať, možno sa dohodneme ,)
O výmenu NEMÁM záujem a veci späť neberiem.
Zásielky sa snažím odoslať čo najskôr, väčšinou odosielam v deň prijatia peňazí na účet, najneskôr v nasledujúci deň.
Posielam doporučene, príp. obyčajne, ale len na vlastné riziko kupujúceho. Na dobierku posielam len ak má kupujúca dobré referencie.
Ceny sú uvedené bez poštovného.
Tovar posielam cez Slovenskú poštu alebo Packetu. Možnosť osobného odberu v Bratislave.
Cenník Slovenskej pošty: https://cennik.posta.sk/
Poštovné Packeta: 3,40 € (50x40x30cm, do 5 kg)
Pri nákupe viac vecí ušetríte na poštovnom.
Teším sa na obchodík s vami ♡
Vítam Vás v mojom bazáriku. Ponúkam väčšinou veci nepoškodené, nositeľné, vo veľmi dobrom stave alebo nové. Na prípadné nedostatky upozorním a samozrejme tomu prispôsobujem cenu.
Ak Vám niečo nie je jasné, kľudne sa pýtajte, mám záujem, aby obchod prebehol k obojstrannej spokojnosti.
Ak sa Vám niečo zapáči a zdá sa Vám to drahé, skúste napísať, možno sa dohodneme ,)
O výmenu NEMÁM záujem a veci späť neberiem.
Zásielky sa snažím odoslať čo najskôr, väčšinou odosielam v deň prijatia peňazí na účet, najneskôr v nasledujúci deň.
Posielam doporučene, príp. obyčajne, ale len na vlastné riziko kupujúceho. Na dobierku posielam len ak má kupujúca dobré referencie.
Ceny sú uvedené bez poštovného.
Tovar posielam cez Slovenskú poštu alebo Packetu. Možnosť osobného odberu v Bratislave.
Cenník Slovenskej pošty: https://cennik.posta.sk/
Poštovné Packeta: 3,40 € (50x40x30cm, do 5 kg)
Pri nákupe viac vecí ušetríte na poštovnom.
Teším sa na obchodík s vami ♡
Zobraz celé podmienky
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba
242 inzerátov
Aktualizované
Použitý tovarPred 6 dňami
2
Microsoft Excel, učebnice pro strední školy
top stav
Autori: Tomáš Šimek, Jirí Vacek
Vydavatelstvo: Computer Press
Pocet strán: 216
Brožovaná väzba
Jazyk: Ceština
Rozmer: 176×250 mm
Hmotnost: 278 g
ISBN: 8072262637
Kniha predkládá ucelen...

7 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
1
Krasny kvetinovy vencek do vlasov, nastavitelna ve
krasny kvetinovy vencek do vlasov, nastavitelna velkost
top stav, pouzity raz (na svadbe)
kvalitny, kupovany v australii, značka: Lilly and Lace
priemer: 19 cm
jedna velkost pre deti od 3 rokov a...

20 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Justin Timberlake FutureSex/LoveShow (2007) DVD
Justin Timberlake FutureSex/LoveShow (2007) DVD, Live from Madison Square Garden
original
obal DVD je trochu osuchany, ale samotne DVD disky su vo vybornom stave, bez skrabancov
rok vydania 2007

5 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
1
Kniha 'Spoznaj svojho psa', Bruce Fogle
velmi dobrý stav
Základné dielo kynologickej literatúry. Takmer 400 špeciálne vytvorených farebných fotografií spolu so zrozumitelným textom vysvetluje chovanie psa a odhaluje jeho myšlienkové poc...

8 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
1
Kniha 'Mýty a legendy amerického kontinentu'
Kuss Daniéle, Torton Jean, Mýty a legendy amerického kontinentu
100% stav
Vydavateľ: Gemini
Rok vydania: 1992
pevna vazba
Počet stran: 144
Jazyk: slovenský
ISBN: 80-85265-42-7
Zbierka mýtov a ...

10 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Kniha Atlas vesmíru, Mark A. Garlick
kniha je v top stave
Vydavateľstvo: Ikar, 2009
pevná väzba s prebalom, 128 strán
rozmer 27.6 x 34 cm
jazyk: slovenčina
Hmotnosť: 1258 g
ISBN 9788025600405
Okrem podrobných zobrazení ďalekých kon...

20 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Kniha 'Kocúr carodejník' Petre Ispirescu
Táto knižka obsahuje 12 klasických rumunských rozprávok. Ilustrácie od Mariána Capku. Rozprávky: Nestarnúca mladost a nesmrtelný život, Ileana Simziana, Král Aleodor, Zakliate prasa, Stratený šuhaj...

5 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
5x rám na foto alebo obraz
nové / velmi dobrý stav, všetky spolu 12 eur
ikea rám na obraz / nástenka, rozmer: 73 x 53cm, drevený rám
4 dalsie rámy na obrazy, s rozmermi:
50 x 40cm (Ikea, novy, este zabalený)
40 x 30 cm
35 ...

10 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
LP platňa Dalibor Janda, Deset prstů pro život
Dalibor Janda: Deset prstů pro život (Supraphon, 1988)
Platňa aj obal sú vo veľmi dobrom stave (na svoj vek), platňa je v poriadku a nepreskakuje

10 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
1
Štvorcová / hranatá váza Ikea, sklo, 2 ks, 21 cm
top stav, málo používané, bez poškodenia
2 kusy
materiál: sklo
tvar: obdĺžnikové
farba: číra
šírka 5.5 cm, výška 21 cm
osobný odber možný v Bratislave - Petržalke

14 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
2
2 sklenené misky, modré, 12 x 4 cm
veľmi dobrý stav, málo používané, bez poškodenia
2 kusy
materiál: sklo, modré farebné prevedenie s dekorovaním
priemer/šírka 12 cm
výška 4 cm
osobný odber možný v Bratislave - Petržalke

6 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Odpadkový kôš Orion Vittario 26L, s kolísavým veko
Odpadkový kôš Orion Vittario 26L, s kolísavým vekom, šedý
veľmi dobrý stav, používaný asi mesiac a len na papier (triedený zber papiera)
voľne stojaci
materiál: plast, sivá farba
ručné otváranie
r...

8 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Spoločenská hra Cuponk, Hasbro
top stav
Cuponk! od Hasbro je akčná spoločenská hra pre hráčov od 9 rokov, v ktorej je cieľom odraziť loptičku tak, aby skončila v poháriku. Úspešný hod rozsvieti kalíšok a spustí víťazný zvuk. Hr...

12 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Detska knizka - Play Learn- Touch and Feel Colors
detska knizka - Play Learn- Touch and Feel Colors (Ages 2+), autor Roger Priddy
12 stran, jazyk: anglictina, velmi dobry stav
farebna kniha zoznami malych citatelov s farbami pomocou obrazkov s ...

6 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Taška na laptop Lanetti, 36 x 26 cm
velmi dobry stav
farba: sivá
Materiál: Bavlna, polyester
Rozmery: 37 x 27 x 8 cm
Výška ušiek: 8 cm
Regulovatelná dlžka opasku: Áno (opasok je odopínatelný)
Maximálna dlžka opasku: 140 cm
Vrecká...

7 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Pánska bunda na zips, Glo-Story, sivá s bielymi pr
M
Pánska bunda na zips, Glo-Story, sivá s bielymi pruhmi, M/L
veľmi dobrý stav
material: bavlna, polyester
veľkosť M/L
bočné vrecká, náprsné vrecká, vnútorné vrecká
bez kapucne
patenty na rukávoch...

15 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Dámsky letný top z viskózy, M
M
minimálne nosený, ako nový, vo výbornom stave
materiál: 100 % viskóza
veľkosť: M

10 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Štýlový hrnček s egyptským motívom
Stav: Hrnček je veľmi dobrom stave, bez prasklín, s minimálnymi známkami používania na zlatej farbe.
Zaujímavý hrnček v čierno-zlatej kombinácii s výrazným egyptským motívom. Hrnček je z vonkajše...

5 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Retro poháre s reliéfnym vzorom, súprava 5 ks
Sada 5 kusov menších sklenených pohárov, majú pekný retro dizajn s vystúpeným mriežkovaným vzorom na spodnej polovici. Ideálne na nealko, vodu alebo ako štýlový doplnok na retro stolovanie.
Sada o...

5 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Detska plysova hracka 'prasiatko'
tento nestastnik ma oskrete jedno oko a odpadla mu jedna nosna dierka (ta cierna bodka), vid foto, inak je v dobrom stave, opraty a cisty, snad sa s nim este niekto zahra :)
rozmer cca 22x20 cm (j...

1 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Speedo okuliare, štipec na nos a hračka žralok
Plavecký set, Speedo okuliare, štipec na nos a hračka žralok
Stav: Používané, ale vo veľmi dobrom a čistom stave
Plavecké okuliare Speedo: čierno-žlté prevedenie, ľahko nastaviteľný gumený remien...

9 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Kniha 'Moderná učebnica nemčiny', Věra Höppnerová
kniha je používaná, v zachovalom stave
Autor: Věra Höppnerová
Rok vydania: 1992
Počet strán: 379
Vydavatelstvo: Jaspis, Bratislava
brožovaná vazba
rozmer 21 x 15 cm
ISBN 80-85576-01-5
osobné pre...

2 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Detská kniha 'Do kola', Petr Denk
stav: používaná, zachovalá
Zbierka detských básničiek, riekaniek či pesničiek sprevádzaných ilustráciami Adolfa Zábranského. Á bé cé dé mačka pradie, Prší, prší, Išiel zajko brázdou, Ide, ide my...

3 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Praktické ručné zrkadlo 3v1, klasické + 2x zväčšov
Praktické ručné zrkadlo 3v1, klasické + 2x zväčšovacie
ručné zrkadlo v tmavošedom ráme
predná strana: klasické zrkadlo
zadná strana: dve samostatné menšie zrkadlá, ktoré poskytujú zväčšenie
Roz...

7 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Kniha pre deti 'Chrobáčiky', Ján Karafiát
kniha je vo veľmi dobrom stave
vydavateľstvo: Genezis, 1990
väzba: pevná, 71 strán
rozmer 30 x 21 cm

4 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
IKEA lampa Dudero, papierove tienidlo, 136 cm
stojaca lampa, pouzivana, plne funkcna, dava prijemne tlmene svetlo (predava sa bez ziaroviek)
Papierovy lampion je na viacerych miestach natrhnuty, treba opravit alebo vymenit (vid foto), nahradn...

10 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Zeleny skleneny svietnik s ruckou
velmi dobry stav
vyska (merana bez rucky) 8.5 cm
priemer 7 cm

2,50 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
1
Film na DVD Piano
v ponuke mam aj ine filmy na DVD, pozrite dalsie moje inzeraty

2 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
1
Film na DVD No pockaj zajac
v ponuke mam aj ine filmy na DVD, pozrite dalsie moje inzeraty

2 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
1
DVD film Lolek a Bolek
v ponuke mam aj ine filmy na DVD, pozrite dalsie moje inzeraty

2 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
2
Film na DVD Pan Tau
v ponuke mam aj ine filmy na DVD, pozrite dalsie moje inzeraty

2 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
1
DVD Bridget Jones, s rozumom v koncoch
velmi dobry stav, papierovy obal

2 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
1
Puzzle Ravensburger Disney, Ratatouille, 4x puzzle
pouzite raz, top stav, jedine pravy horny roh krabice je trochu ohnuty (vid foto)
Vek: od 4 rokov
Rozmer zloženého puzzle cca 19 x 14 cm
Autor: Disney - Pixar
Materiál: papier
Rozměry krabice (bal...

10 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 6 dňami
0
Detska mikina s kapucnou, GAP Kids
Gap
velmi dobry stav
znacka GAP
na vek 12-13 rokov
zapinanie na zips
dlzka 58cm, sirka 49cm, dlzka rukavov 51 cm

8 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 1 týždňom
0
Teplý dámsky sveter / pulóver Zara Knit, veľ. M
ZaraM
nosený, v dobrom stave
veľkosť na štítku je M
materiál: 25% vlna, acryl
Dĺžka 55 cm, Šírka 70 cm

7 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 1 týždňom
0
Nike, dámsky croptop, červený, vel. L
NikeL
nosený, v dobrom stave
značka Nike
veľkosť L
materiál: bavlna
dĺžka 46 cm, šírka (meraná vo voľnom stave) 55 cm

6 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 1 týždňom
1
Asymetrická boho sukňa, rayon, značka VG edition
L
nosená, veľmi dobrý stav
ľahká letná sukňa s jemným vzorom, kupovaná v Austrálii
sukňa má asymetrický strih (vpredu kratšia, vzadu dlhšia), vďaka čomu pôsobí veľmi vzdušne a elegantne.
Značka: ...

7 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka
Použitý tovarPred 1 týždňom
0
Lahka zavinovacia sukna, motiv slony, vel. S
S
nosena, velmi dobry stav
dlzka 100cm, sirka 112 cm

5 €
lucyneem • Bratislava - Petržalka

