Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Petržalka    1     Profil používateľky
Bratislava - Petržalka    1     Profil používateľky
Ďakujem, že ste navštívili môj bazárik. Tovar obratom posielam po pripísaní finančných prostriedkov na účet. Hneď Vám aj posielam číslo zásielky aby ste si vedeli balíček sledovať. Ceny sú uvedené bez poštovného. Obyčajnou poštou posielam na zodpovednosť kupujúceho. Tovar nevymieňam, len predávam, tovar neberiem späť preto si kúpu prosím premyslite. Tovar sa snažím opísať čo najreálnejšie, fotky niekedy skreslujú. Mám dve deti, s väčším vekovým rozdielom, tj. veci sú len po mladšej dcére, ktorý kupujem v klasických kamenných obchodoch, prípadne výnimočne objednám cez net. V prípade potreby premeriam, odpoviem na Vaše otázky. V prípade ak si vyberiete z môjho bazáriku viac vecí vieme sa dohodnúť na zľave prípadne na úhrade 1/2 poštovného, malý darček atď. Prajem príjemný nákup v mojom bazáriu. Ďakujem.

ZNÍŽILA SOM CENY v mojom bazáriku prípadne darujem vecičky k nákupu, nemám to doma kde skladovať. Nech vecičky ešte poslúžia ďalej.

PO ZLÝCH skúsenostiach tovar nerezervujem. Kto prvý požiada o podklady k úhrade tomu tovar predávam. Dotazy typu mám záujem a už sa viac mamička neozve neberiem ako záväzný záujem. V prípadne osobného odberu tovar berie ten čo príde prvý. Za pochopenie ďakujem.

NOVINKY V MOJOM BAZÁRIKU Konečne som si našla čas a pridala nové vecičky do bazáriku, príjemné nakupovanie .

MILÉ MAMIČKY prosím o základy slušného správania. Poznáte to dobre: práca, deti rodina, nemáte čas nazvyš. Vždy ak ma požiadate o doplňujúce informácie odpoviem. / tovar premeriam, odvážim - dám cenu za poštovné, pridám doplňujúce fotorgrafie atď / majte toľko slušnosti a napíšte aspoň ďakujem nemám o tovar záujem. Ja som si na vás čas našla, nájdite si ho aj vy. Prosím berte ohľad aj na predávajúcich, každý má svoj osobný život, starosti. Nikto nie je na gumičke na nemôže skákať ako niekto píska lebo ten to zrovna súrne potrebuje.

Ak ste bol/a s nákupom spokojná prosím napíšte hodnotenie. Vždy príjemne poteší.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

98 inzerátov

Aktualizované