Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PRO    Humenné    144     Profil používateľky
Humenné    144     Profil používateľky
Náš internetový obchod je určený pre mamičky, ktoré majú detičky, ale i pre tých, ktorí chcú priniesť úsmev na malé detské tváričky. Na Vaše požiadanie Vám vieme tovar darčekovo zabaliť, prípadne vyskladať darčekový balíček k akejkoľvek príležitosti. Neváhajte nás preto s Vašimi požiadavkami kontaktovať. My sme tu pre Vás a spokojnosť nášho zákazníka je aj naša spokojnosť :)

Našu ponuku sme naviac rozšírili aj o sortiment pre mamičky a oteckov. Aby si aj oni v našom obchodíku našli niečo pekné pre seba :)
Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a prajeme príjemný nákup!

Čo sa týka samotných podmienok. Tovar, ktorý máme skladom posielame po úhrade vopred alebo po dohode aj na dobierku. V prípade tovaru, ktorý máme výhradne len na objednávku s dlhšou čakacou dobou, ten objednávame len po vopred prijatej platbe (prípadne po vopred uhradenej zálohe). Poštovné je účtované podľa tarify SLP. Tovar je možné zaslať aj obyčajným poštovným, ale len na vlastnú zodpovednosť zákazníka.

Ďakujeme, že ste venovali pozornosť prečítaniu našich podmienok ;)
Zobraz celé podmienky
miminodomino: Ďakujem za Váš záujem o môj tovar :-) Odpoviem Vám, v čo možno najkratšej dobe ;-)
Zobraziť hodnotenia:
juliana20
30. nov 2020
Určite odporúčam
miminodomino
30. nov 2020
Ďakujem 😘
lilianka28
20. nov 2020
Ďakujem za pekný kabátik a odporúčam🌹
perinka88
9. nov 2020
pani najskor prislubila ze preveri ci je tovar skladom, neozyvala sa, tak som sa pripomenula, sprava precitana ale bez odozvy, nekorektne z jej strany
miminodomino
20. nov 2020
Ja sa Vám veľmi ospravedlňujem. Ale omylom som po poslednej Vašej správe vymazala našu konverzáciu 😞