Budmerice (okres Pezinok)    10     Profil používateľky
Budmerice (okres Pezinok)    10     Profil používateľky
www.botkovo.sk
Podmienky na objednávku:
- Tovar Vám rezervujeme po dobu 4 prac. dní, po dohodnutí nie je problém aj na viacej dní.
- Na emaily odpovedáme priebežne počas celého dňa
- Tovar máme skladom
- Tovar nevymieňame za iný tovar z albumov
- Ak niekto prejaví záujem o tovar a neurobí objednávku do 24 hodín, tovar automaticky posúvame ďalej na predaj.

STORNO OBJEDNÁVKY
- Objednávku môžete stornovať do 24 hodín od potvrdenia objednávky, písomne mailom (info@botkovo.sk) alebo cez modrého koníka.

PLATBA
- Platí sa vopred prevodom alebo vložením peňazí na účet (pri priamom vklade peňazí na účet je potrebné priplatiť 0,50 eur, ktoré si účtuje banka za priamy vklad peňazí).

DODANIE TOVARU
- Tovar Vám posielam do 2 pracovných dní po pripísaní platby na náš účet. č.u. v tvare IBAN: SK94 8360 5207 0042 0734 3797, väčšinou však v ten deň ako nabehla platba na účet.
- Balíčky posielame doporučene, Slovenskou poštou (2,90€)
- V prípade, že objednaný tovar nie sme schopní dodať, budeme Vás kontaktovať mailom a situáciu budeme riešiť dohodou.

VRÁTENIE TOVARU:

- Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu (tovar však musí byť nepoškodený, originál zabalený, alebo v pôvodnej krabici, musí byť bez známok užívania.

Celú ponuku si môžete pozrieť na www.botkovo.sk

Z dôvodu poskytovania služieb predávajúci musí poznať osobné údaje zákazníka. Narábanie s takýmito údajmi sa riadi zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a podľa zákona 18/2018 Z.z. zákon o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Predávajúci sa zaväzuje takéto údaje chrániť a za žiadnych okolností ich neposkytuje tretej osobe, výnimku tvorí len doručovateľká služba (Pošta) a v niektorých prípadoch Banka, keď je potrebné poskytnúť meno - tieto informácie sú však poskytnuté len jednorazovo. Dodávateľ si tieto informácie zhromažďuje so súhlasom zákazníka - a to meno, adresu, email, telefónne číslo, slúži to predovšetkým pre uľahčenie objednávok zákazníkov v budúcnosti. Zákazníkom nie sú poskytované emaily s marketingovými informáciami (newsletter, info o novinkách, akciách a zľavách)
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
martina1662017
6. mar 2023
A ani tie sivozelene nemate 31?