Boxerky

Predám boxerky 110/116 bez dier a flakov malo nosené šírka 2x 24cm.dl 20cm zn.aura via 4-6rokov

Kuk aj moje ďalšie inzeráty ušetríte na poštovnom 💕
Aktualizovaný pred 3 dňami
1 zobrazenie od 8. júl 2021
2 €
Oznam od predajcu: 🍀Dajme spolu oblečeniu druhu šancu a chraňme našu zem🍀 veľký výber pekného oblečenia🍀
jedenastka    Trnava
Dobrý deň ♥️dakujem, že ste nakukli do môjho bazáriku.
Ak máte vážny záujem o danú vec, rezervujte si ju čo najrýchlejšie.ak sa niekto chce opýtať na nejakú otázku, poprípade premeranie vecičky, alebo nejaké info, neberiem to za záväznú objednávku, takže ak sa niekto ozve a má vážny záujem, vecičky posúvam ďalej a nečakám, kým si to maminka o nejaké dni neskôr rozmyslí. Vecičky pozastavujem na 3 dní, ak nenabehne platba na účet, ruším rezerváciu a vecičky aktualizujem a posúvam ďalej ďalšej záujemkyne! Tovar posielam až po pripísaní eur na účet. Poštovné podľa taríf SP a po vzájomnej dohode, ako si tovar želáte zaslať. Na postu chodim 2 krat do tyzdna v pondelok v stredu .Poslaný tovar nevymieňam. Mnôzia sa mi zaujemcovia ktory maju zaujem cakam na platbu a platba nepride a odmlcia sa upozornujem !! Takymto zaujemcom budem davat negativne hodnotenie!!!Ak si u mna nieco rezervujete,prosim robte to ako zavaznu objednavku!!! POSLANY TOVAR NASPAT NEBERIEM!!! NEREAGUJEM, AK MA ZIADATE O VÝMENU, ALEBO CHCETE ZJEDNAVAT CENU ALEBO MATE ZAUJEM O DOBIERKU, ďakujem za pochopenie.
Ďakujem a prajem príjemné nakupovanie:))
OSOBNY ODBER NIEJE MOZNY Z ČASOVYCH DOVODOV!!!
OBYCAJNYM POSTOVNYM POSIELAM NA VLASTNU ZODPOVEDNOST KUPUJUCEJ!!!!!!
V ponuke mám veci ktoré darujem.Tieto veci darujem iba k väčšiemu nákupu,podľa sumy do 5 eur Max 1 vec. Nad 10 eur 2 veci . A nad 20 eur 3 veci poprípade viac veci nad 30 eur po dohode.
Nemám rada stáva sa to v poslednej dobe je to velmi casto,ak mi niekto vnucuje cenu s postovnym---ceny su uvedene bez postovneho---ja musim postu tiez zaplatit----je to sluzba,ktoru poskytuje Slov.posta a potom ja mam o to menej € za tovar
Minimálny nákup u mňa za 2 eur.
Balné tiež niečo stojí!
Na dobierku neposielam!!!
Zobraz celé podmienky
Boxerky, 110