Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar
Ulož - uložené 2×

Kraťasy pánske

bordovo-oranžovo-biela farba, pás na gumu, v páse šnúrka, dá sa stiahnuť, po bokoch vrecká, celé vnútro sieťovina, super stav
materiál: polyester
veľkosť: L
výrobca: fenchurch
rozmery:od pásu nadol 44 cm,od rozkroku dole 15cm, pás 41-46 x 2 cm

20./35 0,250
Aktualizovaný pred 1 týždňom
177 zobrazení od 24. máj 2016
5,50 €
modadany    Levice
Milí nakupujúci, som rada, že ste nahliadli do môjho albumu a čítate i podmienky predaja.

Monika Raksányiová (zodpovedám za prevádzku internetového obchodu)
Podnikám na základe živnostenského oprávnenia OU-LV-OZP-2014/00805-2, č.živnostenského registra 402-13898, vydaného v Leviciach dňa 07.01.2014,
NIE som PLATCA DPH.
IČO: 37 424 645
DIČ: 1040502936

Miesto podnikania: M.Kukučína 29, 93401 Levice
kamenná predajňa : Levice, Pionierska 2- možné osobné odbery
Telefón: 0907 723 411 - dostupný v prac. dňoch od 9,00 do 17,00 hod.
Mail: monyobchod@gmail.com - na Vaše maily a objednávky odpovedám v prac. dňoch od 8,00 hod do 15,00 hod., mimoriadne ešte večer po 20. hodine.

**TOVAR**:
A) Tovar na objednávku
nový tovar, na ktorý sa samozrejme vzťahuje 2-ročná záručná doba, pri dodržaní postupu užívania
Pre prípad reklamácie uschovajte faktúru.
B)Nový a outletový tovar - Vzťahuje sa 2-ročná záručná doba
**OBJEDNÁVKA**:
Pri objednávke uvádzajte prosím adresu, príp. fakturačné údaje.
Ceny sú konečné, nežiadajte prosím o zľavy. Na tie, na ktoré máte pri svojej objednávke nárok, Vás sama upozorním.
Všetok tovar mám v predajni alebo na sklade, objednávka teda bude vybavená obratom, tovar odosielam raz týždenne ( väčšinou v stredu)

Pokiaľ odkliknete a pýtate sa na miery, materiál atď., neberiem to z vašej strany ako objednávku. Tovar vám dávam na 7 dní do rezervácie v momente, keď si o to vyslovene napíšete.
Zákazník odoslaním objednávky potvrdzuje, že súhlasí s pravidlami obchodu, možnosťami platby, dodacími podmienkami, reklamačným poriadkom a oboznámil sa s ustanoveniami o ochrane svojich údajov.

Po Vašej objednávke Vám emailom pošlem podklady k platbe so všetkými potrebnými údajmi. Vždy si prosím skontrolujte, či všetko súhlasí. Prosím VŽDY uvádzajte svoje meno, poprípade ID, je to nevyhnutné kvôli správnej identifikácii platby.
STORNO objednávky na tovar,môžete urobiť kedykoľvek.

**PLATOBNÉ PODMIENKY**:
Akceptujem platbu vopred na účet, tzn. bankovým prevodom, alebo poštovou poukážkou, pokiaľ chcete peniaze vložiť na účet v hotovosti, počítajte s poplatkom 1,30 EUR. Dátum splatnosti je 7 dní od vystavenia podkladov k platbe, pokiaľ sa nedohodneme inak.

**POŠTOVNÉ a DODACIE PODMIENKY**:
Balíčky posielam prostredníctvom Slovenskej pošty doporučene, alebo ako poistený balík, ostatné ceny poštovného se riadia cenníkom Pošty, balné si neúčtujem (výnimkou sú objednávky do 5 EUR, kde si účtujem balné 0,30 EUR).
Na DOBIERKU neposielam, len zákazníčkam s dobrými hodnoteniami.

Osobný odber je možný v predajni na horeuvedenej adrese, ideálne po predchádzajúcej dohode.

Každý pracovný deň ráno kontrolujem stav na svojom bankovom účte a podľa došlých platieb pripravujem balíčky k odoslaniu. Samozrejmosťou je DAŇOVÝ DOKLAD, ktorý bude priložený k zásielke.

**NESCHOPNOSŤ DODAŤ TOVAR**:
Pokiaľ by sa stalo, že Vami objednaný tovar nebude možné z akéhokoľvek dôvodu dodať, VŽDY Vás budem kontaktovať s návrhom riešenia. Je možné sa dohodnúť na čiastočnom dodaní, výbere iného tovaru, vrátení uhradenej čiastky, alebo akejkoľvek kombinácii uvedených možností. Tieto prípady budem riešiť bezodkladne, prípadné náklady spojené s riešením situácie nebudú zákazníkovi účtované!

**REKLAMÁCIA**:

Na nový tovar je poskytovaná 2-ročná záručná doba podľa zákona.

Reklamovať môžete dodanie iného, než objednaného tovaru, tovar nezodpovedajúci popisu, s neuvedenými vadami, inej veľkosti, množstva, atď. Svoju zásielku si skontrolujte ihneď po obdržaní, prípadnou reklamáciu uplatnite okamžite. V tomto prípade ma kontaktujte a dohodneme sa na postupe. V prípade uznanej reklamácie Vám po prijatí tovaru späť do 30 dní vrátim celú Vami uhradenú čiastku vrátane poštovného.
Máte možnosť vrátiť tovar (odstúpiť od kúpnej zmluvy) do 7 pracovných dní od jeho prevzatia, bez uvedenia dôvodu. O tomto ma vopred informujte písomne, stačí e-mailom. Tovar potom posielajte na moju kontaktnú adresu spôsobom, akým bola doručená odo mňa k Vám, rozhodne nie na dobierku.
Po prevzatí a kontrole stavu Vám prevediem na účet uhradenú čiastku za tovar v lehote 30 dní. Oboje náklady vynaložené na zaslanie tovaru v tomto prípade hradíte Vy ako objednávateľ.
**OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV**:

Zhromažďujem len dáta získané od Vás na účel vybavenia objednávky. Vzhľadom k povahe obchodu dávam nevyhnutne nutné údaje (meno a adresa, príp. tel. číslo pre kuriéra) prepravnej spoločnosti, vo forme adresného štítku nalepeného na zásielke. Ďalej mám samozrejme Vaše údaje evidované v účtovníctve a pri prípadnej kontrole ich tak musím sprístupniť pracovníkom FÚ.

**NA ZÁVER**:

Na každú Vašu otázku vždy odpoviem, najneskôr do 24hodín s výnimkou víkendov.

Ďakujem za trpezlivosť pri čítaním podmienok predaja, verím však, že to prispeje k obojstrannej spokojnosti pri uzatváraní obchodu.

Prajem len a len príjemné nakupovanie :).
Zobraz celé podmienky
Kraťasy pánske, l
Kraťasy pánske, l
Kraťasy pánske, l
Kraťasy pánske, l