Inzerát je exspirovaný.

Royal chicks

Príjemné sexi tričko
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
9 zobrazení od 27. aug 2021
20 €
thallinka    Pezinok
mile mamicky, predávam väčšinou značkové oblečenie v super stave, veľa vecí nieje vôbec nosenych. Po zlej skusenosti uz neposieam na dobierku, iba overeným zákazníčkam, ináč až po prevode na účet okamžite posielam zásielku, poštovné nehradim, predany tovar neberiem nazad, preto ak mate záujem o poskytnutie akýchkoľvek informácií o tovare, rada poskytnem a premeriam :)
pri kúpe viac vecí z mojej ponuky, poskytnem zľavu
číslo účtu : 2912573740 / 1100 Tatra Banka , keď korunky nabehnu, posielam doporučene druhou triedou poštovné podla tarif slovenskej pošty.Tatra banka
21.12.2017 12:42
IBAN: SK4211000000002912573740

Nehľadajte šťastie v drahých veciach a na drahých dovolenkách. Skúste sa zamyslieť, kto z vášho okolia potrebuje pomoc, akú viete poskytnúť bez vašej ujmy a ponúknite sa samy, pretože tí, ktorí to najviac potrebujú, sa neodvážia žiadať niekedy o pomoc ani vlastnú rodinu. Nie je hanbou pomáhať aj bez toho, aby vás niekto o to poprosil, ale naberte silu v sebe a pomáhajte jednoducho ľuďom. Každý sa narodil nahý a nevinný, ale nie každý mal šťastie, aby si vybudoval život podľa predstáv. Buďme vďační za to, čo máme a tým, ktorí skoro nič nemajú, nebudeme vyčítať, alebo ich súdiť, pretože nepoznáme okolnosti, ktoré spôsobili to, ako dopadli. lebo len tak sa prizerať, nieje správne. To Vám zbytočne budem vysvetlovať. Dajte na moju radu a uvidíte, ako vás Boh bude mať rád a bude vás žehnať zdravím a šťastím. Pomáhať je dobrá vlastnosť a vy sa budete cítiť naozaj šťastní.
Zobraz celé podmienky
Royal chicks, abercrombie&fitch,s
Royal chicks, abercrombie&fitch,s
Royal chicks, abercrombie&fitch,s
Royal chicks, abercrombie&fitch,s
Royal chicks, abercrombie&fitch,s