Otepľovačky

Ponúkam Lidl Otepľovačky veľ. 86/92.
Chybička- sú spodky zodreté (viď foto). Inak všetko funguje ako má - suché zipsy držia a gumky nie sú roztiahnuté :)
Pri nosení tie spodky odrete ani nevidno až pri fotení som si to všimla.

Dl 53,5cm
Vnút dl 34cm

Cena 3e + pošta
Aktualizovaný pred 2 dňami
2 zobrazenia od 21. jan 2022
3 €
Oznam od predajcu: Vyberte si viac vecí či vyskladajte svoj balík :) a určite sa dohodneme na zľave :)
85maria89    Oravské Veselé (okres Námestovo)
Ahojte maminky, vitajte v mojom bazáriku.

Na začiatok chcem napísať, že ponúkam iba veci po členoch mojej rodiny alebo moje veci, sme nefajčiarska rodina, veci vyperiem/vyčistím a potom ponúkam na predaj. Niektoré veci sme nosili viac a niektoré menej, niektoré vôbec. Do každého inzerátu sa snažím opísať stav danej veci.

V prípade akýchkoľvek otázok ma kľudne kontaktujte, rada odpoviem. Tovar si prosím v mojom bazáriku pozrite dobre, som ochotná poslať aj viac foto na vyžiadanie, alebo doplniť info k veciam či veci premerať. Ale prosím o seriózny prístup. Ak o niečo už nemáte záujem, rozmysleli ste si to, či Vám to pravdepodobne podľa zaslaných rozmerov nesadne a pod., stačí napísať ;-) Ďakujem.

Ceny za tovar sú uvedené vždy bez poštovného (takže si ho treba prirátať k cene). Veci posielam po úhrade celkovej sumy (vrátane poštovného) na účet, žiadna dobierka. Po odoslaní balíka Vám dám vedieť, že je na ceste. Veci nevymieňam. Čo sa týka cien sú pevné ale rozumnej dohode sa nebránim :). Poštovné podľa sadzieb Slov. Pošty, preferujem zaslanie doporučene, ale na vaše riziko zašlem aj bez.

Prajem príjemné nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
Otepľovačky, lupilu,86
Otepľovačky, lupilu,86
Otepľovačky, lupilu,86
Otepľovačky, lupilu,86