Kde sa oplatí čo najlepšie investovať peniaze?

Zodpovedané
1. feb 2023

Dobrý deň,

chcela by som sporenie, resp. investovať svoje peniaze bez rizika. V banke majú z mojich peňazí úžitok len oni, ale ja nie. A doma si ich nechcem odkladať.

Kde sa oplatí čo najlepšie investovať peniaze?

Ďakujem

Dobrý deň,

bez úplného rizika sa peniaze investovať nedá nikde. Dá sa však riziko správnym výberom investície a dostatočným investičným horizontom minimalizovať.

Keďže investovanie sa má vždy nastavovať na mieru a ja neviem, aké máte vstupné údaje (investičný horizont, výšku investície, účel a cieľ investície, rizikovo-výnosový profil...), tak Vám neviem presne odporučiť konkrétnu spoločnosť a investičný produkt.

Vieme sa však na túto tému porozprávať a poradím vám potom individuálne. Pokojne mi napíšte na mail a dohodneme sa.

Môžete si takisto prejsť aj články na mojej stránke zamerané na investovanie:
https://relyon.sk/investovanie/

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk