Existuje plnohodnotný kočík po Bugaboo Fox?

Zodpovedané
23. jan 2023

Ahoj,

hľadám plnohodnotný kočík po Bugaboo Fox. Uvažujem o kúpe skladnejšieho športového kočíka. Malinká bude mať rok a spinká ešte 2x iba v kočíku po 2 hodiny. Čoskoro sa sťahujeme z mesta do mestskej časti, teda skôr dediny. Hľadám niečo, čo prejde aj nejaký terén, hrbolčeky, sneh (nie lesný terén a ani záveje).

Moje požiadavky:

  • priestrannosť,
  • dlhšia ložná časť,
  • sčasti aspoň odpruženie kolies,
  • otočné sedadlo,
  • dlhšia strieška.

Pozerala som Bugaboo Bee 6,Maxi Cosi Leona 2, Cybex Eezy S², Cybex Eezy S-Twist a Mamas&Papas Strada.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

Mamas&Papas Strada a Cybex Eezy S-Twist vylučujem na začiatku, pretože majú nízku nosnosť.

Ostatné Tebou vybraté kočíky sa skôr hodia do mesta. Dedinu z nich zvládne vďaka svojím väčším kolesám a dvojitému odpruženiu ešte Bugaboo Bee 6. Z boku je ale dosť otvorený, takže neviem či je pre Teba na zimu dostatočný.

Skôr odporúčam kočík Zopa Move Cross. Je ľahký a dobre sa s ním manipuluje. Má dvojité odpruženie kolies a jeho pneumatiky plnené penou zvládajú aj nerovnejší terén dediny. Vďaka teleskopicky nastaviteľnej rodičovskej rukoväti, ktorú nastavíš vo výške od 97 do 109 cm je vhodný pre stredne vysokých a aj vyšších rodičov.

Ďalšie typy športových kočíkov nájdeš v mojej nedávno zodpovedanej otázke, ktorú Ti sem pripínam pre inšpiráciu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally