Mali ste už pacientku, ktorej bola diagnostikovaná reuma a má prsné implantáty?

Zodpovedané
24. jún 2019

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku ohľadom vplyvu prsných implantátov na autoimunitné ochorenia.

Máte aj osobnú skúsenosť s pacientkou, ktorej bola diagnostikovaná reuma a má prsné implantáty bez zhoršenie stavu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

zatiaľ mi nie je známa pacientka, ktorá by po operácii hlásila zmenu, alebo zhoršenie svojho stavu. No pripúšťam, že mi to niektorá nemusela oznámiť.

S diagnostikovaným autoimunitným ochorením som operoval cca do 10 žien.