Mala ste niektorá hnedý výtok počas tehotenstva?

kamila1983
2. nov 2011

som v 16. tyzdni. doteraz som nemala ani raz. mam kamosku, ktora tvrdi, ze je to normalne.

cubana
13. okt 2012

ahoj je to prvy trimester, vlastne uz prelom tak uz by sa to ani nemalo objavovat, asi by som opat isla k lekarovi nech sa pozrie ... hlavne ked sa ti to stale opakuje

mata_42
19. okt 2013

Dobry vecer prosim vas vedela by mi tu niektora poradit som v piatom tt, uz tyzden mam hnedy vytok pricom som uz 4 den v nemocnici davaju mi tabletky kvapky a iniekcie ale bic mi nepomaha velmi sa bojim nechcem prist o babo .len neviem preco mi nepovedia pricinu toho hnedeho vytoku uz vcera ma chceli pustit domou ale videli ze este stale to zo mna tecie tak ma nechali prejde to vobec prosim o radu dakujem.

katka147159
4. nov 2013

Dobrý večer,mam otazočku.. niesom si 100% ista ale mala som uz 3krat s priatelom nechraneny pohlavny styk .. pri ktorom to ostalo trikrat vomne.. mam pocit ze som tehotna pricom som si este test nespravila ale uz planujem lebo je tomu uz das 3 tyzdne.. no ale mam bolesti v podbrusku a hnede vytoky .. bolesti inak mam len pred mendzesom ale to je uplne ina bolest neviete mi poradit co to moze byt ale nemate skusenosti s takym niecim ? planujem navstivit urcite lekara 🙂

margareeetka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sintea
27. nov 2013

Ahoj, ja som mala spinenie ako biela kava z vecera do rana, bola som hned u lekarky, skontrolovala mi placentu a krcok, moc bol cisty bez bielkovin a hnisu, takze to pricitala bud prechladnutiu mocovych ciest a ich naslednemu cisteniu alebo vravela, ze sa to niekedy moze stat aj po milovani, ked sa spravi drobna ranka, ktoru nemusime ani citit, kedze organy su v tehotenstve prekrvene. Pre istotu mi nasadila ascorutin a magnesium, ale uz postupne vysadzujem, nastastie to nepokracovalo. Drzim palce. Som v 26.tyzdni. 🙂

oskar0812
15. jan 2014

Pozor: Keďže toto je Otázka, každý môže odpovedať iba raz.dobry den ja som v 8tyzdni tehotenstva 3tehotenstvo a troska mam hnedy vytok lenze mala som to aj pri prvom tehotenstve a preslo to

kofoluska
3. feb 2014

Mne sa hnedy vytok objavil len raz, asi mesiac pred planovanym terminom porodu (6 tyzdnov pred skutocnym porodom). Volala som do Kocha, ze co s tym, ci mam prist - trvalo to totiz dva dni a nejaka zrazenina zo mna aj vypadla. Doktor kazal prist, porobili vysetrenia, vyter, natocili maleho, ci je vsetko OK. A kedze vsetko bolo OK, poslali ma zase pekne domov. Takze u nas to bola pohoda.

7bobinka7
16. feb 2014

caute baby myslite si ze je to normalne ked mam ist za 3-4 dni rodit a mam taky cudny vytok taky zltoruzovy? bolia ma krize a trocha mi tvrdne brucho .. neviete co asi tak to znamena?? .. mala ste to uz niektora?? dik zatial ☹

koralovka
16. feb 2014

Ano ale robil mi to hematom, ked sa rozpustil zmizol i vytok, musela som brať lieky na to

senta_sofia
16. feb 2014

@7bobinka7 tebe moze kludne odchadzat hlienova zatka

kalea
16. feb 2014

@7bobinka7 pravdepodobne si sa už začala otvárať a ten žltoružový výtok znamená, že ti odchádza hlienová zátka. Je to úplne v poriadku, neľakaj sa. Bolia ťa kríže a tvrdne ti brucho, to je tiež v poriadku, tie bolesti sú také akoby vystreľujúce a v pravidelných intervaloch, sú to kontrakcie? Neboj sa, tvoje telo vie, čo robí. Možno porodíš dnes - zajtra, v každom prípade bude to už čoskoro, napokon veď už máš termín.

33mamina
16. feb 2014

Ahojte kocky ja som v 18 tyzdni tehotenstva a mam tiez otazku vcera som sa dost namala s upratovanim a dneska rano som mala ruzovkasty vytok ale nic ma nebolelo sla som na pohotovost pichli mi magnezium a no-spu a doktor povedal ze som mala dve slabsie kontrakcie ,a mam podrazdenu maternicu ale ze inac je dietatko cule a je v poriadku takze nenamahat sa a lezat ale prelakla som sa riadne neviem ci je to dobre alebo zle co mi zistil som na pochybach a mam strach aby som neprisla o babätko mali ste to niektora uz nieco podobne ?dakujem za odpoved

mnamko
16. feb 2014

7bobinka7 je to prichádzajuci pôrod,začínaš sa otvárať,držím palce

radka31179
8. jún 2015

ahojte dneska som bola u doktora a potvrdil mi tehotenstvo som 6tt+3 a pri vysetreni som mala trosku ruzovy vytok ale povedal mi ze to môze byt nasledok toho ze som mala zapal ale do vtedy aj ked som bola na wc ziadny naznak iba trosku biely vytok ale ziadny zafarbeny,tak dufam ze to je len nasledok vysetrenia lebo od vted nic iba trosku na nohavyckach tak slabunky bledunko hnedy asi pozostatok,mali ste to niektora? dakujem

eri1212
9. jún 2015

radka31179 Ahoj ja som teraz 19tt a v 17tt som mala hnedy vytok. Hned som volala dokimu a isla som na vysetrenie. Vsetko bolo v poriadku. Povedal,ze pokial je to hnedy vytok,tak to je v pohode. Keby to bola cerstva krv,tak to je zle. Ale samozrejme vsetko sa musi vysetrit. Nikdy nevies. Po vysetreni si mohla mat ruzovy vytok. Tu na modrom koniku som dost vela o tom citala,ze mali ruzovy vytok po vysetreni.

luciaros
31. júl 2015
deanka18.2.2009
18. aug 2015

Baby som v 34 týždni a dnes som mala hnedý výtok mám s tým ísť k lekárovi alebo nemám robiť paniku

csinoska
18. aug 2015

Okamzite chod na pohotovost. Ja som v nedelu mala to iste a chvalabohu som sla na pohotovost. Ak ti niekto povie ze je to normalne tak ho nepocuvaj. Kazdy hnedy vytok je krv a to je riziko. Mne pichli injekciu na zastavenie krvacania a nechali si ma na tyzden v nemocnici pre istotu.

martinamatej
4. okt 2015

Ja som 16 tt a tiez som mala hnedy vytok. Isla som teda do nemocnice ale vsetko je v poriadku. Netreba vzdy robit paniku.

darina1991
17. okt 2015

Ahojte mozte my poradit neviem co toje nikdy som nemala deti cakam prve a po 21tyzdnoch som zacala asi tyzden ide zo mna hnedy vytok a boli ma to a neviem co to je lebo cakam prve dieta a bojim sa toho je to rizikove alebo moze to poskodit plodovej vode

tana85
3. nov 2015

darina1991 dufam, ze si isla k lekarovi skor nez bolo neskoro. ziadne spinenie v tehotenstve netreba podcenovat. nemusi nic znamenat, ale moze a ide tu o zivot babatka. mala som podobny problem a hned v ten den som isla na kontrolu - vsetko ok. o par dni znova - zase na pohotovost, vsetko bolo ok. potom to prestalo. ale radsej ist aj 5x ako nieco zanedbat. netreba sa spoliehat na to, ze to prejde alebo ze kamoska povedala, ze je to ok. hlavne zachovat pokoj a pozitivne myslenie

zlaticko118
3. nov 2015

Hnedy som nemala ale mala som zeleny. Minuli tyzden pondelok som volala lekarke objednala sa (na piatok mi dali termin) ked som prisla kukla na mna ze co som neprisla skor ze su to kvasinky. Takze moja rada nech ma akukolvek farbu ani sa neobjednavaj proste chod k lekarke. Si tehotna a musia ta zobrat aj bez objednania (to iste mne povedala lekarka).

misinka0203
22. nov 2015

Ahojte a biely vytok je v poho??? Dakujem

aniko85
22. nov 2015

Biely vytok nie je v poho....treba ist k gynekologovi na stery a on ti naordinuje liecbu ked pridu vysledky...

marikazajkova
17. jan 2016

Idem do 19tt prave zajtra a prave teraz som si vsimla na wc ze som mala hnedy vytok ked som sa utrela co mam robit toto je moje prve tehu

majca1581
17. jan 2016

Zajtra chod na vyšetrenie K Dr či je všetko OK. Nemusí to znamenať nič ale aj hej. Chod zajtra. Možno praskla cievka alebo môže byť hematom

vavrenka
17. jan 2016

normalne to rozhodne nie je, ale stava sa to. sup k lekarovi. ja som to mala od 20tt- a zistili mi zapal krcka a az do porodu som sa leicila. neviem ako by to dopadlo bez tej liecby...

leeenka26
1. mar 2016

pri takomto zisteni treba hned na pohotovost, ziadne ze zajtra, potom...a pod. Zajtra uz moze byt neskoro!

jarmila64
1. mar 2016
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

urcite ta musi vidiet lekar

enkaaa
1. apr 2016

Ja to akurat rieším. Špinila som 3dni. Nebolelo ma nič len po toalete keď som sa utrela na toaleťaku bolo vidno niečo hnede. Bola som u Dr. a že vraj mám slabú maternicu tak mi predpísala Duphaston a kľudivý režim....takže som PN. A ozaj má niekto skúsenosti s tými pilulkami? Ja som to brala asi pred 2 rokmi lebo som mala problém s mrchou....paradne mi upravili tie tabletky cyklus....ale počas tehu?...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre