Priateľ ma nerešpektuje

angel257
12. okt 2014

Ahoj....môj priateľ má nerešpektuje vôbec v žiadnom smere, s domácimi prácami mi nepomôže, na všetko som sama...jedine čo vie , uraziť sa ked mu niečo poviem alebo ked od neho niečo chcem......urazi sa , ide za kamaratmi a domov príde opitý.....chápem , že chodí do roboty, ale pomôcť mi môže trochu...vie narobiť iba neporiadok a ja to mám upratovať potom po ňom.......a ked chcem ja niekde ísť tak mi to zakáže

david1991
12. okt 2014

@angel257 :D:D:D

sheila72
12. okt 2014

Ak je upratovanie jediný problém a ináč v ostatných smeroch si s ním spokojná, tak nemyslím že by to mal byť dôvod na rozchod. Niektorí chlapi sú proste takí. Oni bordel nevnímajú ako bordel a nevidia dôvod ho upratovať.SSkôr by som sa zamerala na to uchodenie do krčmy. Keď to robí už teraz tak neviem čo bude robiť potom keď budete mať babo. To tam bude od rána do večera.

aduuus
12. okt 2014

@angel257 mala som nieco podobne..kus horsie...este mi aj nadaval a vrieskal po mne...a vysledok? ked mala nasa mala 4 mesiace, odisla som konecne od neho, teraz sa natahujeme na sude...chodi sa na mna stazovat na socialku, vyhrazal sa mi ze mi vezme malu atd... som rada, ze som konecne od neho odisla

mala_hobitka
12. okt 2014

@angel257 Muž ktorý ťa nerešpektuje si ťa nezaslúži a dovolím si tvrdiť že ťa ani neľúbi. Pretože ak toto je jeho spôsob lásky tak nie je o čo stáť. Si mladá a krásna tak načo si vo vzťahu, kde ťa druhý má za handru? Chlap sa nezmení počas vzťahu, hoci si to veľmi želáš.
Ak chceš takto fungovať celý život je to tvoja voľba. Ale ak nie tak utekaj kým je čas. S týmto chlapom to bude len horšie.

hope87
13. okt 2014

fuuha, nehnevaj sa na mna ale toto nie je chlap ale velke decko, ako to uz niektore zienky napisali...riesit hadku tym, ze sa ide opit? alebo, ze tebe zakazuje?? chlap nema co zakazovat, chlap nie je nadradena bytost, chlap nie je boh ani niekto, podla koho sa ma zena spravat a robit veci! aj keby ste boli manzelia, tak nema pravo ti cokolvek zakazovat...obrucka na prste neznamena, ze ho musis posluchat. spravny chlap ma byt rovny zene...ked sa dvaja miluju, pritahuju sa, doveruju si, tak nie je o com...ani jeden ani druhy, nema potrebu robit take veci ako opijat sa a zakazovat, atd...ano, bez hadok a reci, ktore sem tam clovek aj olutuje, to niekedy nejde ale ten zdravy zaklad je dolezity. Len by ma zaujimalo, co s tym robis ty, ked pride opity kvoli nejakej hadke s tebou alebo, ked ti nieco zakaze? lebo ak si mu to dovolila a ten chlap si zvykol na to, ze s tebou moze krutit ako chce, tazko ho zmenis a ty chces mat s nim dieta? Neblazni!...ak to s nim nechces vzdat, tak najprv si pories vas vztah, aby bol taky, akym si ho prajes mat...a ak sa ti to podari, co by som ti priala, tak potom uvazuj nad dietatom, skor nie! Samozrejme, je to vsetko len na tebe, tak sa rozhodni spravne...

lubkavargova1
13. okt 2014

To aj moj ex bol taky a som neskutocne rada ze som ho poslala kade lahsie. Momentalne ma priatelku ktoru stihol prefackat. Budem hnusna, ale som rada ze mna to obislo. Ta tapa nech si ho ma, ze ho "miluje". No nech ho miluje aj cez modriny. Tiez vsetko ofucal a ohundral, neskutocny ziarlivec. Stacilo ze zavolal kolega a uz bol jak zdureny byk. Muz nema pravo nic a nikomu zakazovat. Max sebe samemu...tiez sa divne pozeralo okolie po mne, ked som bola 3 roky sama. Nejako som vobec nehladala ziadny iny vztah, nemala som ani cas a ani chut nebola. Sustredila som sa na pracu a hotovo. A potom ked som to necakala, tak to prislo a teraz mam toho najuzasnejsieho priatela na svete a doslova keby ho krize neboleli tak aj na rukach ma nosi. Pomoze, podpori. Ma aj on chyby, ale celkovo ten pristup je iny ako predtym....

medovka7
21. okt 2014

@stellamaris nebolo by lepsie do predku 😠

medovka7
22. okt 2014

Je to len otazka casu, kedy sa rozidete, vo vasom vztahu chyba laska, ucta, porozumenie, prepac, ze ti to takto otvorene pisem, ale keby to tak bolo, tak pride z roboty nateseny, ze ta vidi, bude ti hladkat brusko, tesit sa na dieta, vytvarat ti podmienky, aby si bola spokojna, ale opijat sa v mladom veku na zaciatku spolocneho zivota, to ti len nazorne ukazuje co ta s nim caka, je to smutne. A este nieco, nenechaj si nic zakazovat.

stankapecgova
22. jún 2019

Lahko sa hovori naco snim zijes .. prauda je ze si uvedomujes co vlastne chces ty.. vela myslienky hlave .. myslis nato co bude ked sa snim rozides su vela otazky preco snim zijes neviem sama ..ja ta chapem drzim palce vela stastia

catherinah
22. jún 2019

@stankapecgova to je 5 rokov stara tema, ale zaujimalo by ma ako to dopadlo