Snúbenec nechce moje dieťa

2. sep 2022

Som zúfalá.. Mám 2 ročný vzťah z toho som pol roka už zasnúbená.
Moja dcérka z prvého vzťahu ma 6 rokov a je veľmi naviazaná na mňa keďže svojho otca nepozná (z neho
strany nebol záujem)
Snúbenec mi vždy vyčíta ak chcem zobrať na chvíľku von svoju dcérku snami aby aj ona trávila čas trošku sním a on snou.
No on to nechce.. Že vraj tych 5 hodín čo sme spolu 3 dni do týždňa patrí len nám dvom, že s dcérkou môžem byť každý deň..
On ma tiež 2 deti no ak jeho Ex zariadi že budu deti snim každý vikend tak on nemá probl nás čas posunúť a venovať sa svojim deťom.
Cítim sa strašne ked viem že nechce moje dieťa, on chce byť len somnou ak je doma..
Volam ho k nám on nechce, že nebude sedieť v izbe s nami.
Vybavujeme si spoločne bývanie no mam z toho celeho obavy
Čo si o tom myslite?

vikes
2. sep 2022

Povedzte jednu jeho super vlastnosť, pre ktorú je vám on prednejší než vaša dcéra, keď s ním chcete ísť bývať.

pallacinka29
2. sep 2022

Musis byt uplne tupa… ked Ti je prednejsi nejaky chuj a sex ako dcera…

nurielka
2. sep 2022

Ako v tomto nepozeraj na svoje potreby a potreby muza, ale hlavne potreby dieťaťa. Veď takto ani nemáš ako zistiť ako sa chová ku tvojej dcere, aj keď už len z toho, že nechce byť s vami spolu je odpoveď jasná. Toto má byť jej budúci otcim? Toto už nie je len o tebe.. Otvor oči.

andrea78
2. sep 2022

Ked ten muz Tvoju dceru neakceptuje, tak nechapem, ako moze byt Tvoj snubenec. Ze si na toto vobec pristupila. Nie je jeho povinnost mat rad a akceptovat cudzie dieta, nema ku nej vztah, to sa nezmeni, pre neho nie je ,,sucastou balicka,, , ktory ziska zaroven s Tebou. Nepretvaruje sa, nezavadza Ta, otvorene To hovori, ze ju vo vasom case a vo vztahu nechce a Ty si ho chces zobrat? Robis chybu. Vztah, s velkou pravdepodobnostou presne kvoli tomuto neperspektivny, kladies pred svoje dieta. Rozid sa s nim, nie je stavany byt otcom cudziemu dietatu, aspon v tomto pripade. Nie kazdy muz to chce, dokaze. V pripade tohoto a Tvojej dcery to nefunguje, mala si vztah ukoncit, nie sa zasnubit.

breznica
2. sep 2022

Pošli ho do riti!!! Ja som bola taká istá krava skoro dva roky, našťastie sme neboli zasnúbení,ale čo ten debil dovadzal kvôli môjmu synovi, ktorý má navyše ťažké postihnutie a je tým pádom stále odkázaný na mňa,nebolo normálne. Keď už naňho začal priamo slovne útočiť a nadávať mu, skončila som to.urob to aj ty a nájdi si takého, ktorý bude tvoje dieťa ľúbiť

bosorka2302
2. sep 2022

fuha ak nie si tehotna poobzeraj sa po niekom inom, je dost dobrych chlapov co beru partnerkine dieta za svoje. S tymto druhotriednym tovarom ta nic dobre necaka. Vyberaj velmi dobre,je to na zvysok zivota aby dcerka mala pekne zazemie

doriiis
2. sep 2022

A ty si sa s nim zasnubila a riesis spolocne byvanie.🤦🤦...hlupa si strasne

tykat
2. sep 2022

A preco je tvoj snubenec?
A ako si predstavuje spolocne byvanie? Kde bude byvat tvoja dcera?

martul
2. sep 2022

Už by bol len v mojich zlých spomienkach.

sense
2. sep 2022

A ty si ho vážne chceš vziať?
Tiež mam dcéru z prvého manželstva ale môj terajší partner vedel od začiatku ze my dvaja môžme fungovať ako pár len v prípade ze bude akceptovať moju dcéru ako súčasť mňa a budú spolu dobre vychádzať.

macilaci
2. sep 2022

🤨

maminkadeticiek
2. sep 2022

Si normalna mat takehoto priatela??Ako mozes??Musiet s placom odmietat vlastne dieta kvoli chlapovi??HANBI SA.Okamzite by som sa s nim rozisla.

momoftwo
2. sep 2022

Ak ju odmieta uz teraz, never tomu ze po svadbe sa to zmeni..jedine tak k horsiemu. NIKDY by som si nevzala muza ktory nema vztah k mojmu dietatu, s prepacenim keby aj zlaty kkt mal, proste nikdy. Ak ti mozem poradit neurob chybu s tym manzelstvom. Spravite si spolu dalsie dieta a po par rokoch ti uleti dekel lebo to bude cele katastrofa a zostanes sama nie s jednym ale dvoma detmi…

mandzula
2. sep 2022

Neverim, ze nevies, co mas robit. Dobre vies, len na to nemas odvahu. Keby moj teraz uz manzel raz povedal, ze mam odsunut svoju dceru, nikdy by sa mojim manzelom nestal, nikdy!

kubkovamama
2. sep 2022

Uvedomujes si ako to tvoja dcéra celé vníma? Už teraz si jej zarobila na riadnu životnú traumu. Ja som si po rozvode povedala,že ak chlap čo len naznačí niečo proti mojim deckam,tak skončil. S mojím už manželom sme prvý rok nemali ani jediné rande osamote,vždy sme brali deti,moje aj jeho. Až keď sme videli,že deti sú v pohode a nevadí im on alebo ja im,až potom sme začali vzťah ako taký. Veď tvojej dcére dodrbes celý život,neblázni,chlapov je plné Slovensko,aj normálnych.A že snúbenec,čo ťa prinútilo sa s ním zasnubit??

sella38
2. sep 2022

@tahomi vystihla si to do bodky.

paulinadreamy
2. sep 2022

Bože to je hrozné. Ja mám trojročný vzťah, dcéra má 6. Sám tvrdí, že ju berie ako svoju. Nevravím, sem tam dobre padne keď je malá u otca a my máme čas na seba. Ale nikdy, NIKDY, by som ju nedala na vedľajšiu koľaj keby to on odomna žiada. Nikdy. Vždy spolu radi trávia čas, niektoré dni sú sami doma, keď ja pracujem. Majú čas na seba, majú sa radi, verím, že sa o ňu super postará. Skúsil by raz povedať, že ju tu nechce. Už by bol bývalý. Na začiatku vzťahu som mu jasne povedala, že mala bude vždy číslo jedna. Až potom budeme my dvaja. A on to vždy rešpektoval. Sme rodina a tá sa bokom nedáva. A pamätaj, že ten tvoj svoj prístup nezmení. Nikdy by som s takým chlapom nechcela žiť, a svadba? Neblázni.. chuďa mala ☹

mimi3008
2. sep 2022

Zidi z kratsej cesty

elizabet173
2. sep 2022

ani som nečítala diskusiu, to prečo si sa s takýmto volom zasnúbila? Skutočne potrebuješ chlapa za každú cenu? Vieš, ako sa musí cítiť tvoja dcérka? Kopla by som ho do zadku, nie je jediným na svete. Tvoje dieťa je tvojou súčasťou, alebo ťa berie aj s ním, alebo nech si ide hľadať bezdetnú a ty niekoho, kto bude akceptovať, že si matka, primitív jeden. Si s ním tri krát do týždňa päť hodín a ideš si ho brať? Rozum si kde nechala? Jeden vzťah ti nevyšiel, rútiš sa bezhlavo do druhého, ktorý je na hovno už teraz

zorana999
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
2. sep 2022

v zivote nikdy by som nedala prednost chlapovi pred dcerou ..a pokial nemaju vztah pred svadbou nebudu mat ani po nej ... ist raz za cas spolu len dvaja ok- ale nie pravidelne a uz vobec nie ak uprednostnuje jeho decka.. keby ta miloval ..vezme vsetky deti aj teba a idete do zoo na vylet etc .. mate byt rodina spolu a nielen vy dvaja ... datmu ultimatum-bud si najde cestu k dcere alebo nech ide do prdele

prunee
2. sep 2022

Ako ti moze byt prednejsi "snubenec" pred vlastnym dietatom? A ako sa vobec nejaky chlap mohol stat tvojim snubencom, ked nechce tvoje dieta? 👎

elizabet173
2. sep 2022

ty nemusíš s plačom odmietať tvoju dcérku!!!! Hrabe ti? Ty máš s úsmevom odmietnuť jeho !!!!

sasitimi17
2. sep 2022

Poviem bez servítky tak ako to je ale ty si riadne prijebaná… takú by som ti strelila na prebratie

aknel555
2. sep 2022

Tak toto je vazne smutne, mila ,,mamicka" 😞

elizabet173
2. sep 2022

@tykat ja pevne verím, že toto je vymyslená téma na vyprovokovanie búrlivej diskusie, že neexistuje také teľa, ktoré sa zasnúbi s chujom, ktorý neakceptuje to, že má dieťa. A on má dve svoje deti 🙉. Fakt niektoré ženy nerozmýšľajú hlavou ale .....

mogaa
2. sep 2022

no celé zle......chvala Bohu že bude s vami najskôr bývať a až potom budete uvažovať o svadbe....ako chce s tebou žiť ked vie že máš dieťa a skoro ho nepozná? nemá záujem si s ním vybudovať vzťah.........môj názor, takýto vzťah čo je založený z jeho strany na jebačke a aby bolo o neho postarané - ukonči z kratšej cesty.....vôbec nechápem že pri takomto prístupe ste zasnúbení.....

horalka1986
2. sep 2022

Je uplne jasne, ze aj ked ti kazdy radi, aby si ho poslala do riti, tak to nespravis a vezmes si ho, lebo si slepo zamilovana a chlap ti je prednejsi ako dieta. Je to tak a mozes sa vyhovarat kolko chces. Uz len veta, ze si odmietla vziat dceru von kvoli nemu hovori za vsetko. Potrebujes vobec radu, alebo si sa chcela len postazovat?

akinomel
2. sep 2022

Ak by nechcel moje dieťa, nemal by u mňa šancu. Veď bez toho to predsa nejde! To nebude dobrý človek, neviaž si s ním život, zničíš si ho sebe aj svojej dcérke.

bluka2
2. sep 2022

Ja by som ho možno neposlala do riťky, ale sprav si z neho toy boy-a a stretávaj sa s ním, iba keď sa ti zachce 🙃
Ale on snúbenec, spoločne bývanie, odmietať dieťa? To snáď nie 😳