Vrecúškové aktivity pre deti od 3 - 5 rokov - druhé kolo

branki
15. feb 2014

Ahojte,
prve kolo sme uspesne zvladli, tak otvavaram kvoli priehladnosti novu diskusiu. Vymena sa zacne v marci, dovtedy mozme diskutovat o navrhoch. Termin ukoncenia este dohodneme. Pocet ostava 20. Uvitame aj novych clenov, kedze z prvej vymeny sa nezucastnia vsetci. Takze mame este volne kapacity.

ivaha
8. júl 2014

@zvalka my sme si vzdy do misticky zarobili, nie cely liter naraz a jari skoro tak vela ako bublifuku, mozno trosku menej-tristvrte a este vody tiez skoro tristvrte dielu. Vsetko sme len tak odhadom, kedze sme to na velakrat zarabali a stale to islo dobre, len treba uplne pomalicky hybat palickami 🙂 ale pozor, cela terasa pooblievana a lepkava 😀
Ps mali sme cervenu jar, ale na voni asi nezalezi 🙂 a mozno by sa dalo aj viac vody pridat, aby sa trosku usetrilo,len sme to uz nevyskusali, lebo sme mali ohromnu radost aj s detmi, ze nam to konecne ide.tak treba len vyskusat

natabun
9. júl 2014

@ivaha jej, aj my sa chystame. super, sa tesim

zvalka
20. júl 2014

@ivaha @moninka1 tak bublifuk odskusany a bubliny boli uzasne 😵 zohnali sme glycerol, ale uz aj minuli 😅 skusime aj s original tekutinou, ale bola to zabava, detickam sa velmi pacilo 😵

zvalka
23. júl 2014

a este mile mamicky TIP !!! kedze sme glycerol a celu tekutinu minuli, tak som len tak skusila vodu (ale taku zo studne napojenu) a citronovu JAR. a kraaasne pevne bubliny boli aj bez destilovanej vody a glycerolu 🙂

takze nezhanajte glycerol, ale kupte si citronovu jar a vodu - pripadne destilovanu a smelo do toho, zabava uzasna, a uzasny antistres 🙂

sliver
24. júl 2014

@zvalka paráááádička, nádherné ste ich mali!

sliver
26. júl 2014

@zvalka aj my sme dnes testovali 😉
obyč. čistá voda z vodovodu a jar (vôňu neviem 😉 ) iná paráda, zahrali sa všetky deti na oslave, bola to pecka... síce bubliny sa úplne neuzavreli ale nám stačili velikánske hady 😀

zvalka
26. júl 2014

@sliver bublinu musis uzavriet ty 🙂 tak ju akoby spojit, malo by to ist, treba skusat 🙂

ajabaja
14. aug 2014

@zvalka @ajabaja @vmb @iivkaa1 @ivaha @marusinka80 @jonki @sliver @katka159 @slniecko379 @branki @miskanasa @ajabaja @lenka_l @moninka1 @natabun @zvalka @sharonik @emily_666 @cvety

Ahojte tvoritelky 🙂

obraciam s ana vas s otazkou - nechysta sa niektora, niektore z vas objednavat tovar z opitec-u?

potrebujem veciasi za 15e, no postovne ma odradza.
dajte vediet, ak by ste mali zaujem spojit sa.

pekne dni prajem,
paula

vmb
14. aug 2014

@ajabaja ďakujem za ponuku, ale momentálne nič nepotrebujem 🙂

marusinka80
15. aug 2014

@ajabaja ahoj, no mozno ano, mozes mi poslat link na webstranku? dik 😉

ajabaja
15. aug 2014

@marusinka80
http://www.opitec.sk/
tu je, poprosim ta kuk a v priebehu vikendu daj vediet, prosim 🙂 vdaka, p.

cvety
15. aug 2014

Vďaka nepotrebujem nič z opitecu

branki
autor
23. aug 2014

@branki @sharonik @miskanasa @komzikosaurus @slniecko379 @iivkaa1 @ajabaja @ivaha @sliver @lenka_l @moninka1 @natabun @zvalka @vmb @jonki @marusinka80 @katka159 @emily_666 @cvety @janka9898

Ahojte,
tak prazdniny sa pomaly ale isto chylia ku koncu. A tak ma napada, ze uz je na case, popytat sa na tretie kolo. Myslim si, ze sme boli kvalitna zostava, celkom dobre sa nam spolupracovalo, tak by sme mohli spachat este dalsie kolo.
Do konca augusta by sme sa mohli nazbierat a v septembri sa pustit do toho. Co vy nato?
Bola by som rada, kebyze je nas co najviac zo starej zostavy, pretoze vela aktivit uz mame spolocnych a je lhasie vyberat neskor aktivity. Ale samozrejme privitame radi aj novych clenov. 😉

vmb
23. aug 2014

@branki ja toto kolo vynechám. Robím na lapbooku o Európe celé prázdniny a ešte nemám hotové a ďalší ma čaká o zvieratách. Ale budem vás sledovať aké aktivity si vyberiete. Držím palce.

sharonik
23. aug 2014

@branki ďakujem za ponuku, ale tiež sa nezapojím. Máme toho už doma obrovskú hromadu (absolvovali sme 9výmen) 🙂 a potom začala som už pracovať, takže ani časovo by som nestíhala, no určite vás budem sledovať .

natabun
23. aug 2014

em@branki aj ja ďakuj, ani ja sa tentokrat nezucastnim, absolvujem tie iste vymeny, co vierka, takze tam davam vela energie 🙂 prijemne tvorenie

katka159
24. aug 2014

@branki tak ja by som sa aj zapojila ale zaleží čo sa bude robiť a čo si vyberiete od domna ... čiže môžu sa davať návrhy?

marusinka80
24. aug 2014

@branki ahoj, ja by som sa zapojila rada

branki
autor
24. aug 2014

@katka159 tak najprv by som bola rada, kebyze vieme kolko je nas, mozno nas bude menej a urobime mensiu vymenu 😉 ved rozhodnut sa mozes aj potom ked budu navrhy, ci pojdes s nami do toho alebo nie, vacsina z nas uz bola vo viacerych kolach, tak sa posnazime najst nieco co este nemame 😉

ajabaja
30. aug 2014

@branki Ahoj 🙂 Ja by som sa rada zapojila. ako to vidis casovo? myslim kedy navrhy a nasledne vyber a realizacia, tiez akeho tipu aktivity? tesim sa na info aj navrhy 🙂

branki
autor
30. aug 2014

@ajabaja ahoj super tak tesim, no ja by som bola rada keby sme v septembri zacali, len je nas zatial malo, kopec bab sa este neozvalo, ci ide do toho alebo nie. Zatial sme 4. Keby sme sa aspon 10 nazbierali, tak by sa dalo pokracovat. Bola by som rada, kebyze sa zapoja baby, co uz absolvvovali nejake vymeny. Teda nejaku pokrocilu vymenu spravit, nie zaciatocnicku, lebo potom je problem vyberat z navrhov.

ajabaja
31. aug 2014

@branki pocuj, lubka, napadla ma taka vec. aj keby nas bolo malo, co zatial je, co keby sme sa pustili do vyroby tzv. TICHEJ KNIZKY ?

aj ked nas bude malo, nevadi, aj 6 stranok v nej je dost. a da sa prikladat. co ty na to?

branki
autor
1. sep 2014

@ajabaja no len ja neznasam sitie, a tie knihy su site nie? Lebo toto je jedina cinnost, ktoru faktn nemusim 😀 A to by vlastne kazdy vyrobil jednu stranu, alebo celu knihu a vymenili by sme si ich ci ako?
Ja som ich aj obzerala minule, len mne pridu pre mensiu vekovu kategoriu, ci?

ajabaja
1. sep 2014

@branki to sitie moze, ale nemusi byt podmienka 🙂 Da sa aj letit. idealne lapidlom na textill ,alebo tavnou pistolou 🙂
no a su pre deti podla aktivit, od par mesacnych az po nasobilku 🙂

predstavujem si to tak,ze kaszda z nas by vyrobila pre kazdu jednu stranu - tym by sa zachoval princip vymeny. iks x vyrobim to iste a rozposlem a vrati sa mi iks roznych stranok.

doma kazda len spoji kruzkami a hotovo 🙂

sliver
2. sep 2014

@branki je mi luto ale sa nezucastnim 😒 velmi som chcela a tesila sa ze budem zase nieco tvorit no prisla som na to ze ma toho strasne vela a s polovicou aktivit sa ani nehra :( musim tejto ponuke odolat aj ked nerada...

marusinka80
5. sep 2014

@ajabaja @branki ahojte, ja mam jednu kamosku, ktora by sa tiez pridala, le neviem, ci ma konto na MK. Kolko nas teraz je vlastne vo vymene?
Inak kludne aj knizku by sme mohli robit a prisposobit to veku nasich deticiek- 3-5r.
Mozem sa opytat, ako taka knizka vyzera? Je to niekde na webe? Dakujem. M.

branki
autor
20. sep 2014

@marusinka80 ahoj tie knizky najdes pod nazvom quiet book.
Ja sa uz ani z casoveho hladisko neodvazim pustat do tohto projektu. mozno este do mensej vymeny by som sla, do tej knizky si velmi netrufam. Ale ked ostatne baby mate zaujem kludne do toho, aj v tejto diskusii kludne pokracujte, budem vas sledovat.