Ľutovali ste niekedy, že ste mali dieťa v mladom veku?

kraskaaa
15. aug 2012

Možno blbá otazka, ale predsa len ma zaujíma, či niektora z vas lutovala, že ved mohla ešte pár rokov počkat, a mať dietatko až neskor. Predsa len je to zodpovednost, už sa musite starat o drobca, ktorý naruši celý doterajši život a od jeho narodenia je aj vaš zivot iny...

mia258
16. aug 2012

Prva sa mi narodila 2 dni pred 18tkou, teraz cakam druhu princeznu 😵 Nebol jeden jediny den, kedy by som lutovala alebo si to vycitala, malej davam vsetko co mozem.
Ale je pravda, ze s byvalymi spoluziackami si nemam velmi o com pokecat, ja som teraz uz niekde uplne inde ako ony, citim sa psychicky vyspelejsia.
Diskoteky som si uzila este pred tehu a bola som teda riadny exot a rebel, ani na to radsej nechcem spominat 😀

babulka1978
16. aug 2012

Tak ja som opačný prípad....babulka sa mi narodila v 33. Bola som najstaršia prvorodička v porodnici 😀 Ľutujem, že som neotehotnela skor, ušetrila by som si zdravotne problemy a pobyt na rizikovom tehu. A teraz? Chceme aj druhé....a mne sa objavili zdravotne problémy....vraj operácia a potom možno.....Mať tohto chlapa v 25, ušetrila by som si kopec problemov....Náš život sa zmenil...k lepšiemu, a plačeme, že možno nebude druhé bábo......

lenka_b
16. aug 2012

Ja som to nikdy nelutovala. Vzdy som chcela byt ''mlada mamicka''. Mala som 24, ked som otehotnela a porodila - som rada, ze som to tak ''naplanovala'' 🙂

zuzu188
16. aug 2012

otehotnela som v 17-nástich a malý sa mi narodil 4 mesiace po 18-nástke...kvôli komplikáciam počas tehu som musela prerušiť štúdium v tretiaku na strednej,čiže ešte mám rok školy pred sebou a vôbec to neľutujem..nemám čo ľutovať,veď mám krásneho,zdravého synčeka a to je pre mňa najdôležitejšie 🙂

zuzana581
16. aug 2012

@kraskaaa Ahoj. Ja skôr "lutujem" (ale nie doslova), že som nemala deti ešte skôr 🙂

blanblan
11. sep 2012

Ja ano ja tak trochu lutujem...neda sa sice uplne povedat ze som mala dieta v mladom veku (26 😅 ) vtedy som sa nad tym nezamyslala brala som veci ako prisli, ale ako som si nasla potom robotu kde baby v mojom veku len odchadzaju na matersku, a 26 rocnym kolegom sa o detoch ani nesniva a na druhej strane vidim malu rast, vravim si ako by to bolo keby som ju nikdy nebola mala, urcite by som bola niekde inde ako som teraz (ci by to bolo lepsie alebo horsie neviem)
Jednoducho sa mi dnes zda ze som bola moc mlada. Deti som nikdy nechcela ale asi to tak malo byt a napriek vsetkemu ju milujem ako matka moze milovat svoje dieta 🙂

petra735
29. okt 2022

Tehotná s prvým som bola keď som mala 21 rokov, samozrejme už po svadbe. Pre mňa to bolo nevýhoda, lebo som už nemohla v tom čase doštudovať. Hlúpa som bola. Dieťa som si mala spraviť až po ukončení VŠ. Ale neľutujem to🌺❤️ Môj synček mi do ťažkých období priniesol veľa dobrého ❤️ Nakoniec keď nastúpil do škôlky, stihla som ešte doštudovať 🌺 Teraz čakám druhé a viem, že je to dobré tak ako je. Ale mamičkám ktoré sú ešte mladučké radim, svadbu a deti si dobre až po ukončený výšky, keby som bola rozumná spravím to tak aj ja 😉