Chcem využiť poistku, ale lekár nevie cez ePN vystaviť papier o začatí PN. Ako postupovať?

Zodpovedané
30. máj 2023

Dobrý deň,

som na rizikovom a chcela by som si uplatniť poistku, ktorú si platím. Finančná poradkyňa pýta okrem iného aj papier o začatí PN.
Pri poslednej návšteve lekára som si toto potvrdenie pýtala, ale nevedeli mi to vystaviť z ePN. Skúšali a hľadali, no nevedia.

Ako mám postupovať?

Ďakujem

Dobrý deň,

s týmto som sa ešte nestretol. Odporúčam nahlásiť poistnú udalosť zatiaľ bez tohto dokumentu s tým, že keď si to vypýta poisťovňa, odkomunikujete im tento problém a povedia Vám, ako postupovať.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk