Je možný osobný bankrot u živnostníka s príjmom 1 500 eur mesačne?

Zodpovedané
2. dec 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom osobného bankrotu. Živnostník je dlžný cca 10 000 eur na zdravotke, sociálke a daňovom. Platí 300 eur výživné na dve deti plus 400 nájomné. Príjem má cca 1 500 eur mesačne.

Je možný osobný bankrot?

Ďakujem

Pekný deň,

dotazy k osobnému bankrotu by bolo najlepšie konzultovať a riešiť cez Centrum právnej pomoci - https://www.centrumpravnejpomoci.sk/.

Neváhajte sa tam obrátiť.

Pekný deň

Ing. Michal Ducký
web a blog: www.finporadna.sk
email: posta@finporadna.sk