Koľko dní má banka na vyplatenie peňazí zo sporenia?

Zodpovedané
29. nov 2023

Dobrý deň,

manžel si uzatvoril sporenie v Tatra banke, ktoré mu skončilo posledný júlový deň. Do dnešného dňa nemá vyplatené peniaze. V banke ho vždy odbijú, že už je to schválené. Chodí tam každý týždeň minimálne 1x, ale peniaze stále nie sú poslané.

V čom môže byť problém?

Údaje má všetky správne.

Ďakujem

Dobrý deň,

záleží od toho, aký produkt mal uzatvorený. Následne je v zmluve v danom produkte napísané, do koľkých dní musia byť peniaze pripísané na účet investora. Ak sa tak nestalo, treba dať sťažnosť. Ak sú ešte v lehote, je potrebné počkať.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk