Mám šancu získať pôžičku 500 eur?

Zodpovedané
5. dec 2022

Dobrý deň,

chcela by som si zobrať pôžičku 500 eur. Môj dôchodok je 202,50 eur a splácať by som chcela po 50 eur.

Mám šancu získať pôžičku 500 eur?

Ďakujem

Dobrý deň,

možno v nejakej nebankovke.

Pri úveroch sa skúmajú 2 základné príjmové podmienky:

  • výška maximálnej výšky úveru,
  • výška maximálnej mesačnej splátky.

Maximálna mesačná splátka sa počíta z mesačného príjmu odrátaním životného minima a 40-tich percent ako povinnej rezervy. Vy máte životné minimum 235 eur a príjem 202,50 eur, tak nezostáva Vám žiadny limit.

Nebankovky fungujú trošku inak, takže jedine tam. Vo všeobecnosti to vôbec neodporúčam. Radšej by som si požičal od rodiny.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk