Na akú dobu musím mať pracovnú zmluvu, aby nám prešiel refinanc?

Zodpovedané
14. mar 2024

Dobrý deň,

s manželom chceme refinancovať úver s tým, že u neho všetko prešlo. Len ja mám zmluvu do mája tohto roka. Naša poradkyňa je na dovolenke.

Stačí to?

Musím mať ešte dodatok k zmluve, že mi v máji predĺžia zmluvu o ďalších 6 mesiacov?

Ďakujem

Dobrý deň,

musíte mať dodatok o pokračovaní pracovného pomeru, keďže doba určitá končí skôr ako do 3 mesiacov.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk