Ovplyvní poskytnutie študentského úveru to, že na mojom účte sa nachádza veľa prevodov peňazí na stávkovanie/hazard?

Zodpovedané
21. mar 2024

Dobrý deň,

stala sa mi nehoda a musím siahnuť po študentskom úvere. Som študent vysokej školy denného štúdia. Jediný takýto bankový produkt majú v SLSP. Mám ručiteľa a aj všetky potrebné doklady. Jediný problém je, že doteraz som neočakával situáciu, kde by mi úver bolo treba a na mojom účte sa nachádza veľa častých prevodov peňazí na stávkovanie/hazard.

Bude banka posudzovať aj to?

Alebo sa banka sa zameria hlavne na bonitu a schopnosť splácať ručiteľa a moje prevody na účte nebude riešiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

skoro na isto sa to nebude riešiť, keďže splácať úver nebudete vy ale ručiteľ na úvere, ktorého do úveru prinesiete.

Problém by bol, ak by stávkoval aj on a banka by mu na to prišla.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk