V ktorej banke je najvýhodnejšie zlúčenie hypotéky so spotrebnými úvermi?

Zodpovedané
4. nov 2022

Dobrý deň,

chceli by sme zlúčiť hypotéku so spotrebnými úvermi.

Akú banku by ste nám odporučili?

Ďakujem

Dobrý deň,

je mi veľmi ťažké vám odporúčiť konkrétnu banku, pretože neviem, aké spotrebné úvery máte, aké máte aktuálne podmienky na hypotéke, akú máte úverovú históriu, vek a podobne. Všetky tieto a ďalšie faktory túto odpoveď ovplyvňujú a preto sa vám neviem presne vyjadriť.

Kľudne mi však napíšte mail s týmito informáciami a odpoviem vám súkromne. Nechcem vám totiž odpovedať nepresne. Škoda je aj to, že na túto otázku sa nedá všeobecne odpovedať, pretože to vždy záleží od konkrétneho prípadu. Niekedy je lepšia SLSP, niekedy ČSOB, niekedy Prima, niekedy Tatra banka.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk