Ako liečiť svrbenie bez výtoku?

Zodpovedané
2. nov 2021

Dobrý deň,

trápi ma svrbenie. Bola mi robená kultivácia a vyšiel mi premnožený streptokok. Dostala som len Gynoflor na obnovenie vaginálnej flóry. Výtok nemám vôbec, resp. normálny. Zatiaľ som vzala len 3 tablety a nemám pocit zlepšenia.

Čo mi pomôže na zmiernenie svrbenia?

Celý deň je to ok, ale večer a v noci je to neznesiteľné. Budím sa kvôli tomu.

Ďakujem

Dobrý deň,

Gynoflor je v tomto prípade podľa mňa nedostačujúci.

Bolo by vhodné Vám nasadiť adekvátnu liečbu podľa výsledkov citlivosti. Kontaktujte preto svojho gynekológa.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník