Akú hrčku mám na vnútornej strane stehna pri veľkých pyskoch?

Zodpovedané
25. okt 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Na vnútornej strane stehna pri veľkých pyskoch ako je ten záhyb sa mi spravila hrčka. Najskôr som si myslela, že to je vred, z ktorého som aj niečo vytlačila. Teraz tam ostala len hrčka.

Čo to môže byť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ide pravdepodobne o zarastený chĺpok. Ale keďže som nález nevidela, sú to iba dohady.

Nestláčajte si ho, dajte tomu čas, hrčka by sa mala sama vstrebať. Pokiaľ by nález pretrvával, je potrebné navštíviť ambulantného gynekológa, prípadne chirurga, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník