Aký červený fľak sa mi urobil na prsníku?

Zodpovedané
27. nov 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Na prsníku sa mi spravil červený fľak.

Čo to môže byť?

Ďakujem

PS. Foto prikladám v druhej otázke. Fotku prosím nezverejňovať.

Dobrý deň,

potrebovala by som viac informácií. Napríklad či kojíte, či ste sa náhodou neudreli, či je v mieste aj zatvrdnutie, či je miesto bolestivé, teplé na pohmat. A takto by som vedela pokračovať.

Vyhľadajte preto svojho ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí a prípadne zváži aj vyšetrenie dermatológom.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník