Aký problém znamená krv počas orgazmu?

Zodpovedané
22. feb 2023

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom môjho problému. Pri mokrom orgazme mávam prímes krvi. Je to však len minimálne množstvo.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

bez vyšetrenia ťažko povedať. Pokiaľ sa objaví slabé farbenie v čase pred očakávajúcou menštruáciou, tak je to pomerne častý jav.

Ak je to však kedykoľvek v rámci cyklu, tak je potrebné vyhľadať ambulantného gynekológa. Ten Vás vyšetrí. Krvácanie pri styku môže byť pri zmenách na krčku maternice, polype, zápale, poranení...

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník