Čo znamená červený fľak na prsníku?

Zodpovedané
22. okt 2022

Dobrý deň,

dojčím môjho 2 ročného syna a cca 3 mesiace pozorujem fľak na prsníku. Najprv som to prikladala tomu, že ma tam pohryzol a je to podliate, ale stále to nemizne. Prsník mám celkovo citlivejší na dotyk ale neboli, je to skôr také rezanie... Nenahmatala som žiadnu hrčku a tento fľak je zarovno s kožou. Na kožné som objednaná, aj na sono (na február) ale dovtedy sa asi zbláznim.

Mám sa strachovať najhoršieho, aký máte na to názor?

Ďakujem za odpoveď. 🙂
P. S. Fotku, prosím, nezverejňovať.

Dobrý deň,

ak nehmatáte žiadnu rezistenciu, ťažkosti budú pravdepodobne kožného charakteru. Uvidíte čo Vám k tomu kožný povie.

Ultrazvuk napriek tomu určite absolvujte.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník