Čo znamená pichanie v podbrušku a časté močenie?

Zodpovedané
11. máj 2022

Dobrý deň,

5 dní mi mešká menštruácia, mávam ju pravidelnú ale pichá ma v podbrušku. Keď som mala pohlavný styk tak to bolelo, chodím aj často močiť. Test som si robila na 3. aj 4. deň meškania, vyšiel negatívny.

Čím to môže byť?

Ďakujem.

Dobrý deň,

časté močenie býva najčastejšie spôsobené zápalom močového mechúra.
Čo sa týka měskajúcej menštruácie a bolestí, dôvodom môže byť prechladnutie, ale napríklad aj cysta na vaječníku.

Pokiaľ by menzes meškal 10 a viac dní, prípadne by sa ťažkosti stupňovali, vyhľadajte ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník