Čo znamená zelenkastý výtok a bolesť v 24. týždni?

Zodpovedané
26. júl 2021

Dobrý deň,

som v 24. týždni a dnes som si pri utretí objavila zelenkastý ťahavý hlienovitý výtok. Už pár dní ma bolí, resp. ako keby tlačí, alebo ťahá zrejme panvové dno. Pri ležaní to nebolí.

Môže to spolu súvisieť?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

určite vyhľadajte svojho gynekológa.

Oba problémy môžu spolu súvisieť a je potrebné vyšetriť, či sa dieťatko netlačí veľmi dole, či nemáte skrátený krčok a či nie ste prípadne otvorená.

Ide pravdepodobne o infekčný pôvod výtoku, ktorý bude potrebné preliečiť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník