Dajú sa zväčšiť prsia liekmi?

Zodpovedané
5. júl 2022

Pekný deň, pani doktorka,

rada by som Vás poprosila o Váš názor. Mám 36 rokov a som po dvoch pôrodoch. Mám malé prsia, chcela by som ich zväčšiť. Ale bojím sa silikónov, na nete som sa dočítala aj o iných možnostiach.

Mohli by ste mi napísať Váš názor, prípadne skúsenosti k liekom, prípadne injekciami na zväčšenie pŕs?

Nechcem veľmi, iba by som veľmi chcela, aby boli trochu plnšie a guľatejšie.

Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň.

Dobrý deň,

o takej liečbe neviem.

Hormonálna antikoncepcia môže mať za následok zadržiavanie vody a tým pádom sa prsia opticky zväčšia (ale aj všetko ostatné).

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník