Je Macmiror Complex 500 vhodný na liečbu zápalu?

Zodpovedané
4. feb 2022

Dobrý deň,

bola som u gynekologičky a robila mi preventívku. Zobrala mi výter na rakovinu krčka maternice. Výsledky mám negatívne, ale mám zápal. Predpísala mi Macmiror Complex 500 a kontrola o rok.

Je to správny postup pri liečbe zápalu?

Pri pohlavnom styku mám občas bolesť. Mávam aj nepravidelnú menštruáciu. Pri malej potrebe počas menštruácie mávam pálenie vo vnútri.

Má to súvislosť so zápalom?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ tam je diagnostikovaný zápal, tak je určite potrebné preliečiť ho. Riaďte sa doporučeniami vášho gynekológa. Macmiror je dobrá voľba.

Nepravidelná menštruácia určite so zápalom nesúvisí.

Čo sa týka bolesti pri styku, záleží za akej situácie a akého charakteru sú bolesti.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník