Je možné urobiť kontrolný ster na chlamýdie trachomatis u svojho gynekológa?

Zodpovedané
28. dec 2021

Dobrý deňm

užívala som antibiotickú liečbu a chcem ísť na kontrolu. Urológiu mám ďaleko od mesta a celkovo mi bolo povedané, že liečbu a následnú kontrolu mám absolvovať už u svojho gynekológa.

Je možné urobiť kontrolný ster na chlamýdie trachomatis u svojho gynekológa, pokiaľ mi boli zistené na urológii zo steru z močovej rúry?

Chlamýdia mi bola zistená v močovej rúre.

Ďakujem

Dobrý deň,

možné to určite je. Dohodnite sa však so svojim ambulantným gynekológom.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník