Je niečo v neporiadku, ak mi zoslabla menštruácia?

Zodpovedané
17. dec 2022

Dobrý deň,

menštruáciu som mávala krásne 28 dňový cyklus a 5 dní MS, 1 - 3 dni stredná, a potom 1 - 2 dni slabá MS. Brala som 3 mesiace Clostyl a odvtedy mávam slabú 2 - 3 dňovú MS.

Myslite, že je niečo v neporiadku alebo je to vekom?

Budem mať 38. Neviem si to vysvetliť, taká slabá MS, nezdá sa mi to ok.

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

všetko by bolo jasné po ultrazvukovom vyšetrení.

Pokiaľ je sliznica pred menzesom nízka, príčina bude v nízkej hladine estrogénov.
Ak sa snažíte otehotnieť, tak je potrebné to riešiť. Pri neúspešnej snahe otehotnieť 6 mesiacov a viac je vhodné vo Vašom veku vyhľadať CAR.

Držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník