Je normálne špinenie po dlhodobom užívaní Azalie?

Zodpovedané
8. mar 2023

Dobrý deň,

pri dlhodobom užívaní Azalie som začala špiniť. Azaliu užívam už dva roky a doposiaľ som nemala menštruáciu a ani špinenie.

Ďakujem

Dobrý deň,

občas sa tak môže stať. Predovšetkým vtedy, ak bolo v uplynulom období viac stresu, boli ste chorá, či ste sa viacej namáhali. Prípadne ste zabudli užiť tabletu v obvyklom čase.

Pokiaľ by sa to zopakovalo aj v ďalšom cykle, vyhľadajte ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník