Je v poriadku, keď mám menzes 2x do mesiaca?

Zodpovedané
25. feb 2022

Dobrý deň,

počas Covidu-19 som mala menštruáciu 5 dní. Mávam ju pravidelne každý mesiac. Po Covide o 10 dní som to dostala zase a skontaktovala som gynekológa. Vraj mám ovuláciu. Len sa mi nepáči to krvácanie. Včera bolo slabé a dnes je to krvácanie silné.

Je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

pri ovulácii sa môže vyskytnúť slabé krvácanie či špinenie pár dní. Avšak pacientky udávajú nepravidelnosť cyklu po infekcii Covid-19 jeden až tri cykly. Následne nastáva spontánna úprava cyklu. Neobávajte sa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník