Je v poriadku krvácanie dva týždne po sekcii?

Zodpovedané
7. okt 2021

Dobrý deň,

dnes som presne dva týždne po sekcii a keď som vstala z postele spustil sa zo mňa prúd červenej krvi. Posledný týždeň aj pár dní som už ani trocha nešpinila a naraz toľko čistej krvi.

V nemocnici pri ultrazvuku mi doktorka vravela, že mám ešte nejaké zrazeniny, aby som sa nezľakla.

Bolo to spôsobené tým, alebo by mohlo ísť už o menštruáciu?

Ešte dojčím.

Ďakujem

Dobrý deň,

je normálne slabo krvácať a špiniť do konca obdobia šestonedelia.

Ale v prípade, že ste mali po sekcii realizovaný kontrolný ultrazvuk /čo nie je veľmi zvyčajné/ a bolo Vám povedané, že sa v dutine nachádzajú "zrazeniny", kontaktovala by som svojho gynekológa, ktorý Vás pre istotu vyšetrí.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník