Krvácanie a špinenie týždeň po menštruácii - môže byť príčina PCOS?

Zodpovedané
20. nov 2022

Dobrý deň,

presne týždeň po skončení menštruácie som začala znova krvácať. Prvý deň to bola tmavočervená krv a zrazeniny, druhý deň hnedý výtok a akýsi hlien, tretí deň jasnočervená krv a dnes deň štvrtý tmavohnedé sfarbenie takmer až čierne. Nič ma nebolí, tehotná byť nemôžem na 100 % a nie som ani prechladnutá. Mám PCOS.

Môže to byť aj tými PCOS alebo je naozaj nevyhnutná návšteva lekára ak mi nič iné nie je?

Ďakujem.

Dobrý deň,

pokiaľ krvácate zhruba v strede cyklu, môže ísť o krvácanie pri ovulácii.

Odsledujte si to, ak by sa ťažkosti opakovali aj v rámci nasledujúcich cyklov, vyhľadajte ambulantného gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník