Mám si dať Gynimun Rapid alebo Intim Protect?

Zodpovedané
11. aug 2022

Dobrý deň,

bola som preliečená Fluomizinom a doktor mi odporučil po skončení liečby aplikovať ešte Gynimun Intimprorect pre opakované mykózy. Ja som však hneď po skončení liečby dostala menzes.

Teraz sa neviem rozhodnúť, či po menzese použiť Gynimun intim alebo radšej Gynimun Rapid a až následne Intim?

Ďakujem

Dobrý deň,

je to na Vás 🙂

Aplikovala by som probiotiká (ktorékoľvek z vyššie uvedených) 7 dní za sebou na noc. Následne 1x týždenne v rámci prevencie kľudne dlhodobo aj 3 mesiace.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník