Miesto medzi vagínou a análnym otvorom mám bolestivé a citlivé na dotyk. Čo mi môže byť?

Zodpovedané
25. apr 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Miesto medzi vagínou a análnym otvorom mám bolestivé a citlivé na dotyk. Koža v tých miestach je ako keby nadbytok. Je zhrčená - nahromadená. Pri chôdzi a sedení ma to nebolí. Nemám tam žiadne hrčky s hnisom a ani nič podobné. Keď kožu chytím, pod ňou necítim nič.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

bez vyšetrenia Vám bohužiaľ neviem poradiť.

Vyhľadajte preto svojho ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník