Môžem ďalej brať Norethisteron, ak idem na nefrológiu?

Zodpovedané
5. jún 2022

Dobrý deň,

včera som písala ohľadom CT a Norethisteron https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/gynekol..., ďakujem za odpoveď. Dnes mám ďalšiu otázku.

Keďže mi našli krv v moči ++ po cievkovaní a nevedia od čoho to je, u urológa všetko ok, CT bolo ok, tak ma poslali na nefrológiu na pondelok.

Môžem ďalej brať? Tam mi určite treba aj moč, aj krv budú brať, bude to ok?

Ono to je tak, že keď od zajtra prestanem brať, tak na pondelok mi určite príde a potom musím čakať ešte týždeň na kontrolu a je to dosť súrne, 22. cestujeme do zahraničia. Lebo aj moja gynekologička mi vždy hovorí aby som na takéto vyšetrenia vždy išla po menštruácii a nie tesne pred ňou, no len ja teraz odďaľujem tak 5 dní kvôli tej dovolenke. Ja už normálne stresujem.

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

Dobrý deň,

áno užívajte ho kľudne aj naďalej.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník